Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yaralanması

kalender

Yeni Üye
Selamlar iyi forumlar muhabbet kuşum 4-5 gün önce ayağını kapıya sıkıştırdı uzuv kopması falan yaşamadık biraz kanadı daha sonra krem sürdüm ve yara kabuk bağladı hemen 2-3 gün içinde iyileşir sandım fakat ayağının üstüne basamamaya başladı ve daha kötüye gidiyor gibi hissediyorum sanırım biraz stres yaptı ve dışkısı da bozuk 4-5 gündür dışkının düzelmesi için suyunu yemini değiştim suyuna birazcık limon vb kattım meyve ve sebze de koydum yedi güzelce fakat hala dışkı düzgün değil yani şuanda 2 sorunumuz var ayağının üstüne yaradan dolayı basamıyor ve dışkısı bozuk tavsiyelere açığım dostlar

Selamlar iyi forumlar muhabbet kuşum 4-5 gün önce ayağını kapıya sıkıştırdı uzuv kopması falan yaşamadık biraz kanadı daha sonra krem sürdüm ve yara kabuk bağladı hemen 2-3 gün içinde iyileşir sandım fakat ayağının üstüne basamamaya başladı ve daha kötüye gidiyor gibi hissediyorum sanırım biraz stres yaptı ve dışkısı da bozuk 4-5 gündür dışkının düzelmesi için suyunu yemini değiştim suyuna birazcık limon vb kattım meyve ve sebze de koydum yedi güzelce fakat hala dışkı düzgün değil yani şuanda 2 sorunumuz var ayağının üstüne yaradan dolayı basamıyor ve dışkısı bozuk tavsiyelere açığım dostlar

Fotoğraf paylaşın..
Yara varsa eczaneden rif ampul alıp günde 2-3 kez sürebilirsiniz.
Ayağına basamıyorsa kavrama yoksa kırık olabilir.Kanatlı hekimine gitmeniz iyi olur.

https://resmim.net/i/img-20240410-wa0000.f3yPHL
yara bu şekilde ishal için ne kullanabilirim. ishal mi ondan bile emin değilim bazen sadece idrar yapıyo yani sıvı geliyo sadece dışkının yeşil kısmı yok
Ayağı için rif ampul,ishali için probiyotik kullanın. Röhnfried Entrobac tavsiye ediyoruz. İsterseniz Karadenizpetten alabilirsiniz.
Kuşta başka belirtiler var mı,öğürme kusma halsizlik kötü ağız kokusu salya vs? Kuş kaç gr? Yemek yiyor mu?

Geri