Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum 2 Gündür Hasta Gibi Yardım Edin.

• Konbuyu başlatan Sheiben
  • Başlangıç tarihi
bi ekmekten bi sudan : ) belli çok , insana alışkın olduğu..maalesef böyle kuşların eş edinmesi daha zor oluyor..benimki de aynı böyle evde kanka modundaydık keratayla..15 gün oldu dişi aldım yanına..ufak tefek kavgalar oluyor ve genelde dişi haklıyor benim keratayı ama genelde de çok iyi anlaşıyorlar..bizim sorunumuz kuşumun artık benle daha az ilgilenmesi, pek kafesten cıkmak istememesi falan gibi..ama ben hep söylerim, benle ilgilensin beni sevsin falan diye onu en doğal ihtiyacından mahrum kılamam..şimdi daha mutlu oldugunu görüyorum, ufak tefek yediği dyakları bile sorun etmiyor : ) kuşunuza acil şifalar dilerim, bizimle son durumunu paylaşmaya devam ederseniz de takip ederiz hep birlikte..

Evet çok düşkündür insana hastalığının ilk günleri sanki ölürsem senin yanında öleyim der gibi omzumdan hiç inmiyordu. İnşallah iyileşecek. Ekmek içi veriyorum baya da yiyor ama bir sorun olmaz dimi?

Ekmek içi kursak şişirir. Ama zararlı olmaz diye biliyorum. Çok da faydalı değildir. Kendi yeminden de yiyorsa az verin

Evet çok düşkündür insana hastalığının ilk günleri sanki ölürsem senin yanında öleyim der gibi omzumdan hiç inmiyordu. İnşallah iyileşecek. Ekmek içi veriyorum baya da yiyor ama bir sorun olmaz dimi?

Ne oldu kuşunuzun durumu?

Ne oldu kuşunuzun durumu?

Maalesef tüm çabalarma rağmen dün akşam öldü. Dün akşam işten geldim sanki beni bekliyormuş gibi elime geldi. Kursağı komple suydu. Kursağındaki suyu olduğu gibi kustu ve elimde öldü. Öğlen annem baya yem yedirmiş oysaki. Her yediği su oluyordu. Sonrada suyu kusuyorsdu.

Maalesef tüm çabalarma rağmen dün akşam öldü. Dün akşam işten geldim sanki beni bekliyormuş gibi elime geldi. Kursağı komple suydu. Kursağındaki suyu olduğu gibi kustu ve elimde öldü. Öğlen annem baya yem yedirmiş oysaki. Her yediği su oluyordu. Sonrada suyu kusuyorsdu.

Geçmiş olsun inanin çok üzüldüm

Sağolun ömrü bu kadarmış elden birşey gelmiyor.

Gerçekten üzücü. Ama elinizden geleni yaptını içiniz rahat olsun. Benim kuşum veterinerin kliniğinde kaldı da öldü. Zamanı geldikten sonra yapacak bişey yok.

slm hayırlı akşamlar arkadaşım. kuşunun hastalanmasına üzüldüm. kuş hiç rüzgarlı yerde kaldı mı. kuş hem grip olmuş hemde ishal olmuş. benim kuşlarda da vardı. ishal ilacı için sulfamezettin ilacını al. soğuk algınlığı için baytril al. vitamin için ise supravit alırsan kuşun eskisinden daha hareketli ve dirençli olur. şimdiden geçmiş olsun.

Geri