Karadeniz Pet

MuhabbetHane :)

35-40 gunluk muhabbet kusuna netur yemler verılmelı sızce arkadaslar ?

Ustam dal darı ve aspur vermeniz iyi olacaktır. Sonrasında yavaş yavaş kabuklu yeme geçersiniz fakat sakın kabuksuz yem kullanmayın.

Dişi ustam, öyle görünüyor. :)

ah uretımhane sahıbı kulaklarını cınlatıyorum bu kus erkek %90 demıstı gercı gaga kısmının ustunde mavılıkler var ama olsun dısı olsun saglıklı olsunda :) dun komsumuzun erkek kusu ıle opustu kerata ordan anlamalıydım :)

ah uretımhane sahıbı kulaklarını cınlatıyorum bu kus erkek %90 demıstı gercı gaga kısmının ustunde mavılıkler var ama olsun dısı olsun saglıklı olsunda :) dun komsumuzun erkek kusu ıle opustu kerata ordan anlamalıydım :)

Eger normal kabuklu yem yiyorsa böyle devam edin ustam sorun yok. :)
Ayrıca isterseniz ışıksız(flaşsız) birkaç fotografını atın bir bakalım, emin olalım cinsiyeti hususunda.

aha erkek dıye dısı vermısler bıze :) o zaman bu kusu erkek kus arıyısı ıcersıne gırelım sımdıden :) yada raınbow kus ıle takasa gırelım gerzı kızım benı mahfeder gıbı gelıyor bana :)

Ustam eger alışıksa (ki dişiler genelde alışsalar da hırçın olurlar) vermeyin, yok eger değilse bence bunu geri verip erkek alın. Hatta diyin ki "%90 demiştin, %10luk kısmı baskın geldi, bana başka bir tane verin." :)
Rainbow ile bunu takas edebileceğinizi pek düşünmüyorum ustam açıkçası. Çünkü rainbowla genelde daha farklı mustasyonları takasa girer ustalar, spangle klasik bir renk artık. O yüzden ya geri verin, ya satın -ki satsanız aslında alınır çünkü daha yavru ve güzel bir yavru- Sonrasında güzel bir erkek istediğiniz renk alın derim. :)

Ustam eger alışıksa (ki dişiler genelde alışsalar da hırçın olurlar) vermeyin, yok eger değilse bence bunu geri verip erkek alın. Hatta diyin ki "%90 demiştin, %10luk kısmı baskın geldi, bana başka bir tane verin." :)
Rainbow ile bunu takas edebileceğinizi pek düşünmüyorum ustam açıkçası. Çünkü rainbowla genelde daha farklı mustasyonları takasa girer ustalar, spangle klasik bir renk artık. O yüzden ya geri verin, ya satın -ki satsanız aslında alınır çünkü daha yavru ve güzel bir yavru- Sonrasında güzel bir erkek istediğiniz renk alın derim. :)

o zaman satısa cıkartalım :) sızce ne kadar eder bu kus ? ben 50 tl aldım artı aracımla kusu almak ıcın bı 20 kılometre gıttım gıt gel 40 kılometre :)

Burnu beyaz ise dişi olur demişti kuşçu erkekler in koyu oluyor muş

Tekirdağ Merkezden herkese merhaba :) Başka Tekirdağ'lı var mı üretim yapan?

Hayırlı Cumalar.

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IMG-20170112-WA0010.jpeg
IMG-20170112-WA0006.jpeg
IMG-20170112-WA0008.jpeg
yeni kuşlar a bi hoşgeldin alırız ;) kaç aylık acaba bunlar ve ırkı ne bilgisi olan varmı