Karadeniz Pet

muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

antalyada merkezde bulunan varmı ben elektrik teknisyeniyim ufak yardımlarım bazı arkadaşlara oldu yardım etmek isterim

antalyada merkezde bulunan varmı ben elektrik teknisyeniyim ufak yardımlarım bazı arkadaşlara oldu yardım etmek isterim

poposu böyle, bu normal mi?
valla kardesım fotoda sıkısma var gıbı duruor popo cok acılmıs ve sıs duruor normalde yumurtası olan kus olsa derım normalde daha suan yumurta yok ortada bole olması normal degıl gıbı duruor sen bı elıne alıp bak sertlık varmı

valla kardesım fotoda sıkısma var gıbı duruor popo cok acılmıs ve sıs duruor normalde yumurtası olan kus olsa derım normalde daha suan yumurta yok ortada bole olması normal degıl gıbı duruor sen bı elıne alıp bak sertlık varmı
tamam hocam o zaman, sahibine bir göstereyim ben :(

hocam kısmet antalyada 2 kuşcu arkadaşın işlerini kişilerle beraber yaptım istedikleri gibi oldu memnundular .para pul degil tanışma arkadaslık onemli

hadı ınsallah kardesım telas edme
kuşlar iyi çok şükür, bir daha baktım yumurta hazırlığı, sabah 3 4 dakika çiftleştiler. Ben birşeyi anladım ki öyle rastgele 2 kuşu birleştirip yavru alınmıyor. Çift olmuş ve daha önce yumurta alınmış kuş almak lazımmış. İnan hocam ne yerini arıyor ne de ses gürültü vs. Yumurtlayacaksa da çiftleşecekse de çiftleşiyor...

@Budgyowner fotoları görünce banada sıkışma gibi geldi. ama inşallah dediği gibi sıkışma değildir kardeşim. hadi senin de başın göğe eriyor bir ben kaldım allah aşkına çıldırmak üzereyim :D

@timur antalyada değilim bende arkadaşım sağol keşke yakınlarda olsaydık hepimiz toplanıp muhabbetler sohbetler etseydik ne de güzel olurdu. teşekkürler ince düşüncenden ötürü.

baya oldu kuşu yiyen adamı değiştireli :D hehehe şimdide attan papağan var :D senin kuşlar ne alemde
iyi diyelim iyi olsunlar :D tek olan iyi baya baya konuşuyor ama çift olanlar 1yıldır çiftleşme dışında herşeyi yapıyorlar bir türlü çiftleşmediler

kuşlar iyi çok şükür, bir daha baktım yumurta hazırlığı, sabah 3 4 dakika çiftleştiler. Ben birşeyi anladım ki öyle rastgele 2 kuşu birleştirip yavru alınmıyor. Çift olmuş ve daha önce yumurta alınmış kuş almak lazımmış. İnan hocam ne yerini arıyor ne de ses gürültü vs. Yumurtlayacaksa da çiftleşecekse de çiftleşiyor...
kardesım bende 6 yumurtalı dısının yumurtaları alıp attım hepsı bozulmusdu sadece 6 yumurtayı yenı yumurtlayan dısıye verdım bıde 2. yumurtayı dolu gozukuordu dıerlerı bozulmusdu 1. yumurtada yavru vardı ama daha olusamadan olmus anne kalkmısdıya yumurtalardan bende bosa yatmasın dedım daha buyuk yuvalık takdım talasda koydum bakdım bugun talas atıordu yuvalıkdan gene yuvada takılıor sanırım oda 2 haftaya yumurtlıcak tekrar 2.yumurtasıda geldı buarada kızımın ama suan altında 4 yumurta var 2sı 6aylık dısının yumurtası bırını yarın gene kontrol edcem 18 gunluk oluo yumurta tam dolmamıs olursa onuda atarım yuzde 90 oda bozulmusdur ama bakalım kısmet

sen yumurtalardan bahsederken benim kafam karışıyo ömer ya :D okuyorum ama hangisi neyin kaçıncı yumurtası anlamıyorum kardeşim kusura bakma ya :D kuş çok olunca :D sendekide nebiçim şanssızlıktır anlamadım gitti. kuşları sana getireyim diyorum ama buseferde yumurtada ölecek bebişler :D bana bak acaba ortam ısısımı fazla geliyor kuşlara? ondan bozuluyor olabilirmi?

beyler arkadasım dişi kuş vermişti emanet tırnagının birtanesi normal degil yay gibi dönük dibine fazla yanasmadan kessem olurmu kuş alışmış yurumede sorun yok

sen yumurtalardan bahsederken benim kafam karışıyo ömer ya :D okuyorum ama hangisi neyin kaçıncı yumurtası anlamıyorum kardeşim kusura bakma ya :D kuş çok olunca :D sendekide nebiçim şanssızlıktır anlamadım gitti. kuşları sana getireyim diyorum ama buseferde yumurtada ölecek bebişler :D bana bak acaba ortam ısısımı fazla geliyor kuşlara? ondan bozuluyor olabilirmi?
yokbe sanmıom gunluk acıp havalandırıorum kusların acemılıgınden oluyor bıdaha olmaz ınsallah hem yası kucukdu hem ılk kulucka ınsallah buseferkı ıyı gececek tekrar yuva hazırlıgına gırdı zaten 6 aylık dısı dıer yavrusu ölende 2.yı yapdı obur kusun yumurtlarından 2 sını buna verdım yatıor bırı yarn 18 gunluk olcak kontrol edıcem tamamen dolmassa atıcam oda buyuk ıhtımal bozukdur ama olsun 6.yumurtasında damar vardı ona hep yattı dıe onu dısının altına verdım cok fark yok aralarında yavru cıksa sıkıntı olmaz bakalım kısmet kardesım napım elımden gelenı yapıorm