Karadeniz Pet

muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

bunlar da mı net değil ya cins,yet için ya
valla ben anlamadım sanırım ama sen canlı goruosun dısınınkı turuncuysa erkegınkıde kırmızıysa zaten kesındır nettır

Kafam da deli sorular :D :D napıcam ben yaa:) Diğer erkeği de yolladım :D Ama ötüşleri dişi erkek :D

ben geldimmmm :) keyifler ne alemde? bende hiçbir gelişme yok :D

oh oh ömerim ha<di hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallah :) acaba ne renk olacaklarrrr

:) mavi boncuk :) benimkilerde hala tık yok ama şüphe uyandıran davranışlar var sanki. dişi sürekli yavruluğun girişinde. hani tüneği sokmuştumya yavruluğun içine. tam yuva girişinde kafayı uzatıp uzatıp içeri bakıyor ama sanki girmeye cesareti yok gibi. kurlaşmalar filan devam ama tık yok :D iktidarsızlarmıdır nelerdir artık çözemedim :D viyagra alıp içiricem yakında :D bi onu denemedim onuda denemeden ölmeyeyim bari :D

:) mavi boncuk :) benimkilerde hala tık yok ama şüphe uyandıran davranışlar var sanki. dişi sürekli yavruluğun girişinde. hani tüneği sokmuştumya yavruluğun içine. tam yuva girişinde kafayı uzatıp uzatıp içeri bakıyor ama sanki girmeye cesareti yok gibi. kurlaşmalar filan devam ama tık yok :D iktidarsızlarmıdır nelerdir artık çözemedim :D viyagra alıp içiricem yakında :D bi onu denemedim onuda denemeden ölmeyeyim bari :D
hahahahha alemsın ha sakır :D aynen mavı boncuk olcak ınsallah da bugun bısı fark eddım sabah bakdım yavrunun kucuk olanın kursak tam dolu buyuk olanınkı bos gıbıydı hafıf bı sarılık vardı beslememısler sanırsam bende cay kasıgıyla cok az mama verdım nolur nolmaz dıe bakalım esıme soledım takıp edıor ona gore haber edıcek bana besler ınsallah elle beslemek zorunda kalmayız bugun 12 gunluk oldu bıcırık yarında 7 aylık dısımın 18 gunluk oluyor yumurtası yanı bu haftada yavru cıkma haftası :D 7 yumurta var altında dolu petshopdan aldıgım kusdada 2 dolu var bugunde 4.yu yapdı oda ınsallah oda dolar bos sanıp kusun altına surdugum yumurta bıle dolmus saskınlık ıcındeyım :D

Çok şanslısınız maşallah .:D Bakın biz maşallah diyoruz. Ama siz kendi nazarınızı değdirceksiniz hayvanlara :D
masallah saolun valla dogru dıorsunuz bıde ben cok korkuorum bısı olur dıe korkdugu basına gelırmıs ınsanın varya napıcamı bılmıorum arkadaslar kafayı yıcem cok takıorum herseyı bana yol gosterın :D

masallah saolun valla dogru dıorsunuz bıde ben cok korkuorum bısı olur dıe korkdugu basına gelırmıs ınsanın varya napıcamı bılmıorum arkadaslar kafayı yıcem cok takıorum herseyı bana yol gosterın :D
Kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi :D :D Bende o durumdayım.Başkasına çok sakın şekilde davranırken şu şundandır derken kendi sıpalarıma gelince bir panik bir atak amanın :D :D

Kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi :D :D Bende o durumdayım.Başkasına çok sakın şekilde davranırken şu şundandır derken kendi sıpalarıma gelince bir panik bir atak amanın :D :D
aynen oyle yav napcaz bız kafayı yıcem sonunda ben :D