Karadeniz Pet

Müjde 9 ay Sonra Kuşlarım Çiftleşti-Foruma Teşekkürler

Aynen ole :D beni tanımışsın o dedi ya hafta sonu giremem eşim den dolayı die[/QUOT
Renan hadi gözün aydın :D çok sevindim bende valla.... benim dişi de yuvayı bitirecek neredeyse kemire kemire... cumadan beri yuvanın dış cephesini kemiriyor. içinde görmedim kuşu ama :D sanırım benimki de hazırlık telaşı içerisine girdi.

ben kılıbığım abi giremiyom haftasonu ve akşamları :D sıkar biraz :D :D :D ancak mesai saatleri içerisinde :D

ömer valla sevindim demekki eşlermiş adam seni kandırmamış...

:D günaydın bu arada ''müjde 9 ay sonra kuşlarım çiftleşti'' konusu cemaati :D
Sağa olasın kardeşim seninde yakındır yumurta benim dişide öyle kemiriyodu yuvayı 15 gün sonra yumurta geldi he bu arada ömer dişiyi degiştirdi cek dişi almış hemen anlaşmışlar bundan sonra sendende iyi haberler bekliom bir iki haftaya:)

Aynen ole :D beni tanımışsın o dedi ya hafta sonu giremem eşim den dolayı die[/QUOT
Renan hadi gözün aydın :D çok sevindim bende valla.... benim dişi de yuvayı bitirecek neredeyse kemire kemire... cumadan beri yuvanın dış cephesini kemiriyor. içinde görmedim kuşu ama :D sanırım benimki de hazırlık telaşı içerisine girdi.

ben kılıbığım abi giremiyom haftasonu ve akşamları :D sıkar biraz :D :D :D ancak mesai saatleri içerisinde :D

Sağa olasın kardeşim seninde yakındır yumurta benim dişide öyle kemiriyodu yuvayı 15 gün sonra yumurta geldi he bu arada ömer dişiyi degiştirdi cek dişi almış hemen anlaşmışlar bundan sonra sendende iyi haberler bekliom bir iki haftaya:)

adam acaip sabırsız ya :D duramamış :D benim rizeli tanıdığım nekadar adam varsa böyle.. ömer nereli aslen bilmiyorum ama kesin rizelidir bak gör :D
demek 2 hafta daha tık yok bende.. olsun bekleriz yapsınlarda :)

seninkileri merakla bekliyor ve takip ediyor olacağım bol bol bilgilendir ömerle senin başınızdan geçen herşey bana tecrübe oluyor

adam acaip sabırsız ya :D duramamış :D benim rizeli tanıdığım nekadar adam varsa böyle.. ömer nereli aslen bilmiyorum ama kesin rizelidir bak gör :D

seninkileri merakla bekliyor ve takip ediyor olacağım bol bol bilgilendir ömerle senin başınızdan geçen herşey bana tecrübe oluyor
Aynen başımdan gecen olumlu olmsuz paylaşacağım sende paylaşki tecrübe edinelim senin dişi kalamar kum tüketiyomu .

yok dişinin kalamara kuma dokunduğunu görmedim. ama erkek tüketiyor. dişiyi sürekli erkek besliyor sanırım o yüzden ihtiyaç duymuyor diye düşünüyorum bende.. benim dişi burjuva ya.. tüneğin zimmetine geçirip gasp ettiği bir yeri var orda saatlerce sabit oturuyor sürekli erkek hizmet ediyor :D erkek benim gibi aynı kılıbık :D

yok dişinin kalamara kuma dokunduğunu görmedim. ama erkek tüketiyor. dişiyi sürekli erkek besliyor sanırım o yüzden ihtiyaç duymuyor diye düşünüyorum bende.. benim dişi burjuva ya.. tüneğin zimmetine geçirip gasp ettiği bir yeri var orda saatlerce sabit oturuyor sürekli erkek hizmet ediyor :D erkek benim gibi aynı kılıbık :D
Hahaha :) mal sahibine cekermiş :) erkek kuştan karşılıyo ihtiyacını belki sen yokken giriyodur dişi yuvaya. Çiftleştilerse bu iş olur.

valla yuvalığın içinde dişinin tüylerine rastlıyorum. mesela cumartesi günü yuvanın içindeki 2-3 tüyü almıştım dün gece baktım yine mavi mavi 3-4 küçük tüy var. demekki çaktırmadan girmiş. ama gözümle görmedim. cumadan beri yuvalığın dış cephesini baya baya kemiriyor

valla yuvalığın içinde dişinin tüylerine rastlıyorum. mesela cumartesi günü yuvanın içindeki 2-3 tüyü almıştım dün gece baktım yine mavi mavi 3-4 küçük tüy var. demekki çaktırmadan girmiş. ama gözümle görmedim. cumadan beri yuvalığın dış cephesini baya baya kemiriyor
Tüyleri alma yuvadan kendi koyuyor tüyleri kendine göre düzen yapıyor bence ömer yok piyasada bugün kesin calışmaktan fırsat bulamıyordur :)

bende özellikle alıyordum ki yuvaya girip girmediğini anlayayım diye :D bidaha almayayım ozaman. valla adam yok hala. kuşların başında uyuyakaldı bence. kuş sevdası yüzünden işede zaten gitmiyor doğru düzgün :D size yakında bomba bi yem tarifi vericem. bahsettiğim fabrikada çalışan üretim yapan abinin kendi tarifi. acaip karışık... vermişti 1 kg kadar hala kullanıyorum ama içeriği tam edinemedim. sır gibi saklıyor :D iyice sıkıştırıp öğrendiğim anda yazıcam

ÖMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRR nerdesin?????????

gelir şimdi :D

hahahha gunaydın kardesım yok onlar es dıldı ya zaten ben dısıyı yenı getırdım dun yanına attm dısıyı kur yapmaya basladı erkek sonra opusdu yem kusdu dısıde kabul eddı sansıma hemen es tuttular anlasdılar :D obur dısıyı sattım ben :D hadı senın yumurtalarda yolda bellı oldu yakında gelır benım kuslarında yuvasına talas addım dun tekrar gerı bosalttılar yumurtalı olanada az attım yumurtalar kırılmasın dıe dısı sorun etmedı yatıor yumurtaya bakalım popo dev gıbı ama hala 5. gelmedı :D benım kus cok yavas :D ama tuye gırdıler sanırım bı avuc tuy dokuor dısıde erkekde belkı ondan bole duzensız yumurtluor

bende özellikle alıyordum ki yuvaya girip girmediğini anlayayım diye :D bidaha almayayım ozaman. valla adam yok hala. kuşların başında uyuyakaldı bence. kuş sevdası yüzünden işede zaten gitmiyor doğru düzgün :D size yakında bomba bi yem tarifi vericem. bahsettiğim fabrikada çalışan üretim yapan abinin kendi tarifi. acaip karışık... vermişti 1 kg kadar hala kullanıyorum ama içeriği tam edinemedim. sır gibi saklıyor :D iyice sıkıştırıp öğrendiğim anda yazıcam

ÖMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRR nerdesin?????????

gelir şimdi :D
geldım geldım kardesım ver tarıfı faydalanalım :D hadı gorem senı :D

haha ole valla duramadı mdeısdım ama ıı yapdm es tuttular hemen dısı yemı kabul eddı erkek kusunca erkek delı gıbı kur yapdı o dısı tuyde tuyden cıksın cıftlesırler emınım :D buarada benım 6 aylık olan bıcırık cıftım yuva hazırlındalar ya delı gıbı kemırıo kalamar kemıgı takdı m3 gunde bıtırdı kafesı kemırıo yuvalıa gırıp devamlı talas eklıom o gerı dısarı atıo :D obur cıftımde ole talask oydum dun oda atmıs yuva hazırlındalar 2 cifttede dısılerınde bel cıkıgı kuyruk dusmesı ve atması var :D popolarıda sısmeye basladı 2 3 haftaya yaparlar heralde :D

benım kuslar cıldırdı kalabalık ortamya sureklı odadan kur seslerı yukselıor gece gunduz susmuor lar :D su yumurta ısı bıtsın yavrular cıksın odayı duzenlıcem tekrar esya vardı 3 5 tane onları alıcam odayı komple bosaltıcam orayı tamamen kuslara aıt oda yapıcam guzel bısıler dusunuorum bakalım ınsallah yapabılırım :)

bide akvaryum koy şöyle büyük ve güzel.. sonra o odadan çıkma dışarı :D kendini kaybet orada :D

bide akvaryum koy şöyle büyük ve güzel.. sonra o odadan çıkma dışarı :D kendini kaybet orada :D
şakir sana bı soru sence bu kusda yumurta varmıdır ? :D yuvaya ılgısı var kalamar kemıgı gaga tası mıneral blok hepsınden yıyor guzelce kakasında buyume var bıraz ama yumurtası olan cıftım kadar dıl talas falan atıo yuvadan cıftlesdılermı bılmıom gormedım ama 2 kere yanımda erkek ustune cıkmısdı ben bakınca ustunden dusurmusdu dısı kuyrukda atmalar basladı 1 hadtadır atıor kuyrugu gıt gıde hızlanıor :D

Ekli dosyalar

• 23627261_10214751173762260_877339753_o.jpg
    23627261_10214751173762260_877339753_o.jpg
    230.8 KB · Görüntüleme: 17
  • 23659946_10214751173082243_2031490436_o.jpg
    23659946_10214751173082243_2031490436_o.jpg
    250.8 KB · Görüntüleme: 15
  • 23633307_10214751172882238_979344668_o.jpg
    23633307_10214751172882238_979344668_o.jpg
    222.4 KB · Görüntüleme: 17
yaa adam biliyor kuşun karnı burnunda beni gıcık etmek için kalkmış yok yumurta varmu yumurtlayacakmı falan da filan diyor :D yok kardeş yumurta yok erkek o kuş bence git değiştir :D :D :D

yaa adam biliyor kuşun karnı burnunda beni gıcık etmek için kalkmış yok yumurta varmu yumurtlayacakmı falan da filan diyor :D yok kardeş yumurta yok erkek o kuş bence git değiştir :D :D :D
hahahahahha sakır Allah ıyılını versın kardesı ya sevıom senı cansın :D dua edıom hergun rabbım sanada nasıp edsın kusda kanat dusmesı felan varmı senın durum nedır ? :D

valla senin kuşun kanatları gördüm baya baya düşmüş. benimkinde kanatta değişiklik yok henüz ama cuma gününden beri yuvalığın dış cephesini kemiriyor. baya baya kemirdi hatta. renan la konuştuk sabah sen gelmeden. benim kuşta öyle yaptı 15 gün sonra filan yumurtladı dedi. inşallah benimkide bi şaka yapar da yumurtlar artık sabrım taşmak üzere çünkü artık :D memleket neresi senin rize dimi? :D