Karadeniz Pet

Nekton E vitamin kullanan varmı ?

tmm teşekkürler ben jumbo besliyorumda hayvanlar biraz tombullar biraz hareketlendirmek için üreme isteğini arttırmak için istiyordum sizce ne kadar sürede etki eder

tmm teşekkürler ben jumbo besliyorumda hayvanlar biraz tombullar biraz hareketlendirmek için üreme isteğini arttırmak için istiyordum sizce ne kadar sürede etki eder

çok uzun süreceğini sanmıyorum etki etmesinin. yumurta henüz yoksa kuşları evin içinde az uçurun isteseniz iyi gelir. vitamin takviyesi ve mama daha da yağlandırabilir.

çok uzun süreceğini sanmıyorum etki etmesinin. yumurta henüz yoksa kuşları evin içinde az uçurun isteseniz iyi gelir. vitamin takviyesi ve mama daha da yağlandırabilir.

yok kuşlar yağlı değılde hani jumboların yavrulaması biraz daha zahmetli oluyorya o yüzden hayvanlar daha çabuk yumurtaya gelsin dinç dursunlar die solemiştim

o zaman mama ve bu vitaminler işini görür bence. sizinle birşey paylaşayım benim aldığım dişi 10 aylıktı ve hiç kafesten çıkmamıştı hiç uçmuyordu yürüyordu :) kuşu yumurtaya gelmeden evin içine her gün saldım azar azar uçmayı öğrendi daha sağlıklı atik bir hale geldi. bu benim tecrübem

o zaman mama ve bu vitaminler işini görür bence. sizinle birşey paylaşayım benim aldığım dişi 10 aylıktı ve hiç kafesten çıkmamıştı hiç uçmuyordu yürüyordu :) kuşu yumurtaya gelmeden evin içine her gün saldım azar azar uçmayı öğrendi daha sağlıklı atik bir hale geldi. bu benim tecrübem

abi doğru söylüyorsun şu vitaminleri bi sipariş edeyimde yumurta almaya başlayalım yavaş yavaş herşey için teşekkürler

Dün akşam elime ulaştı nekton s ve nekton e. 70'er gramlık iki kutuda toz halindeler. Yavrumun sağlığı için umarım faydalı olur.

Dün akşam elime ulaştı nekton s ve nekton e. 70'er gramlık iki kutuda toz halindeler. Yavrumun sağlığı için umarım faydalı olur.

abi maybestpetshow tanmı aldın eğer ordan aldıysan kapıda nakit ödeme varmı birde kaç günde kargo geliyor

Oradan aldım cumartesi sipariş verdim salı günü geldi. Araya pazar girince gecikti haliyle. Ama şehre göre değişir tabi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Oradan aldım cumartesi sipariş verdim salı günü geldi. Araya pazar girince gecikti haliyle. Ama şehre göre değişir tabi.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

abi peki kapıda nakit ödeme varmı ve kargo kaça geldi bide abi bi suluğa ne kadar döküyoruz göz kararı

Son düzenleme:
mybestshop a giriniz ben kart ile aldım.

Sonrasında kullandığım vitaminin ve verim artırıcı ilacımın daha iyi olduğunu öğrenip kabullendim.
Darısı başına [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]..
Kullandığınız ne acaba

SM-T332 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri