Karadeniz Pet

Neo terramycin

Onur OKTAY

Meraklı Üye
Arkadaşlar neo terramycin ilacını internet üzerinden satan bildiğiniz bir yer var mı?

Kuşta mantar, yaralanma vs. için kullanacaksanız size Thiocilline antibiyotikli merhemi önerebilirim. Eczaneden terramycin krem istediğimde üretilmediğini ve muadili olarak Thiocilline'i önerebileceğini söyledi. Mantar ve yaralarda kullandım. Oldukça etkili bir ilaçtı. Terramycin'e göre daha etkiliydi.

Kuşta mantar, yaralanma vs. için kullanacaksanız size Thiocilline antibiyotikli merhemi önerebilirim. Eczaneden terramycin krem istediğimde üretilmediğini ve muadili olarak Thiocilline'i önerebileceğini söyledi. Mantar ve yaralarda kullandım. Oldukça etkili bir ilaçtı. Terramycin'e göre daha etkiliydi.

Mantar için değil hocam, kuş soğuk yemiş çok halsiz, ishalide var. Kendine gelemedi bir türlü, bu ilacı önerdiler o yüzden.

Şu anda bildiğim kadarıyla üretimi durdurulduğundan sadece elde kalanlar satılıyor. Onları da Levent Abi'nin de dediği gibi ancak depolara sordurtarak öğrenebilirsin.

Anladım, peki ona yakın aynı işlevi gören ilaç var mı bildiğiniz?

Ben veterinerden aldim 2 hafta once 2015 uretim tarihli tekrar uretime basladilar galiba.

Geri