Karadeniz Pet

Oğlum İçin aldığım kuşun cinsi ırkı ve yaşı hakkında yardımcı olabilirmisiniz

• Konbuyu başlatan Kürşat Kayık
  • Başlangıç tarihi
hocam siz iade edin kuzu kuzu alacak onu. kafes kalsın olan olmuş artık. ama kuşu iade edin. nerede yaşıyorsunuz

geçmiş olsun :( tüm aksesuarlar dahil hagen vision + ingiliz kuş alsanız bu kadar ödemezdiniz

Forumda üretim yapan abilerimiz arkadaşlarımız var bulundugunuz şehri söylerseniz onlar yardımcı olur size

iade almazlar boşa uğraşıp canını sıkma kuşun güzel neden değişmek istiyorsun ki ?
illa da cins kuş alacam diyorsan forumda üretici arkadaslar var onlardan al

anladım ben şimdi 2014 yılının ilk kayseri li enayisi ben oluyorum arkadaşlar sanırım...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

ankara batıkentte yaşıyorum.

Ankaradan uye cok var sitede buradan hemen bulabilirsiniz. Cazgirlik yaparsaniz hemen geri alirlar

Yanlış hatırlamıyorsam Kayseride üretim yapanlar var onları bulabilirsen istediginiz tarz bi kuşu alabilirsiniz

Pardon Ankarada yaşıyormussunuz onu görmedim.Ankarada daha cok var üretim yapan

giden parama üzülmem dersenız kalsın derim ama ben olsam şansımı denerım ama almazlar bence geri

:) enayi demeyelim acemi diyelim bu petshop esnafına fazla güven olmaz bi kaç hafta önce forumda aynı senin gibi arkadas almıstı ucuk bir fiyata yerli kuşu onada demişler ingiliz kırığı diye :) ama acemilikte oluyor böle şeyler takma kafana kuş güzel kafes de güzel kuşun durgun olması yeni ortama geldiği için .1 hafta sonra alışır

ankara batıkent serkan beyin yeri. onda güzel kuşlar vardır. forum yöneticilerinde. enayilik değil hocam bilmeyen insan için normal. iade alır siz üsteleyin

İade durumunu yaşamadıgım için bişey diyemem ama Irkının yanlış söylenip bu kadar fazla para alınması bir değiştirme sebebi bence.Biraz üstüne gidilirse iade kabul edilebilir

arkadalar birde kafes olayı var adam 150 liraya kafes satmış varmı böyle bir ticaret şekli şimdi kafes üreticilerinin fiyat listesni görse arkadas hepten sinirlenecek :(

kafes artık elde kalır onu değiştirmez ama kuşa itiraz edin sizi şikayet ederim bile diyebilirsiniz çünkü ticaret ahlakı diye bir şey var

Hepsini goturun iade alir sesinizi yukseltince. Sonucu merakla bekliyorum

iade almamaya ısrar ederse polisle birlikte gelir hakkında dolandırıcılıktan şikayetçi olurum dersiniz. ankara'da size satılan ürünlerin tamamını maksimum 70 liraya alıyorsunuz normalde. bir fiş vs aldıysanız hiç sorun çıkartamazlar size.

arkadaşlar aldığım tüm malzemeleri internette araştırdım 150 tl civarı kuş dahil kazık yemişiz. neyse sağlık olsun. inşallah bu kadar pahalıya alınan kuştan memnun kalırız. eğer bide evcilleştiremezsek al başına bela...

bizim için en önemlisi sıcak kanlı ve ileride konuşkan olursa iyi olur.

ilgilenirsen mutlaka canı yakın olur merak etme kuş güzel sağlıklı artık verdiğin fazla parayıda sileceksin acemiliğine sayacaksın iyi akşamlar

yardımlarınız için herkese teşekkür ederim...

biraz pahalı almışsınız ama olur böle şeyler yerli olması alışmasında konuşmasında sıkıntı çıkarmaz

Hayırlı olsun hocam öncelikle. Kuşu gidip değiştirmek isterseniz kesin değiştirirler. Bir sıkıntı çıkmaz. Nereden biliyorum ? > Başıma geldi :) Hiç umurlarında değil cansız bir mal gibi kutudan alıyor atıyor kafesin içine. İstediğini alıyor koyuyor. Onlarda mantık böyle işliyor maalesef. Forumu takip ederseniz ki edersiniz tahminim, kuşlardan yavaş yavaş anlamaya başlıyorsunuz. Burda Serkan Erkan gibi üstadların kuşlarını görünce "Yahu şu kuşa o kadar para verdik keşke almasaydım ya da değiştirseydim" diyebilme ihtimaliniz var. Bu ihtimali çürütmek adına değiştirebilirsiniz. Çünkü burda öyle yakışıklı güzel mubişler görüyorsunuz ki :) Değiştirmezseniz de canınız sağolsun. Alışıyorlar, konuşuyorar . Saygılarımla...

Geri