Karadeniz Pet

Önemli Bir Nokta!!!

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
Arkadaşlar hepimiz evimizde bir canlı besliyoruz gariplerin tüm bakımları bize ait biz yem verirsek yiyorlar biz su verirsek içiyorlar ne yazık ki kafeste bize muhtaçlar ve biz onlardan sorumluyuz. Açılan konuların bir çoğu hastalanan kuşlar üzerine. Ve bu hastalıklar aslında basit ilaç tedavisi işi halledecek ANCAK evlerimizde ilaç bulundurmuyoruz. Arkadaşlar her birimizin evinde ağrı kesici antibiyotik aspirin soğuk algınlığı ilacı bulunur değil mi? peki küçük dostlarımız için her şeyde bize muhtaç olan hayvanlarımız için hayati ilaçları neden evimizde bulundurmuyoruz? bu zor değil dimi? bir multivitamin bir soğuk algınlığı ilacı bir ishal ilacı bir antibiyotik... Bu küçük dostlarımız bize muhtaç unutmayın lütfen.

Mustafa bey sizden ricam bu ilaçlarda önerebilceğiniz markaları ve isimlerini tam yazarsanız bunları alınacaklar listeme eklemek istiyorum.

burada daha tecrübeli ustalar var tam isimlerini onlar yazabilir. ben biyoteknik ve sera ürünleri kullanıyorum. seranın ürünleri pahalı ustalar biliyordur ucuz ve faydalı ürünleri

gerçekten çok güzel bir konu olmuş.
fakat multivitamin dışında kullanabileceğimiz ilaçları ve kullanım şekillerini bilmiyoruz.
bunlar hakkında bilgi verilirse temin etmek isteriz
selamlar

kaliteli ürünlerde yazıyor kullanım şekli. yazmayanlar için konu açın elbette o ilacı bilen bir usta vardır.

Süper bir konuya değinmişsiniz Mustafa Bey.

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler..

Serkan bey siz mubiş konusunda ustasınız tecrübelerinizi ve kullandığınız ilaçları paylaşır mısınız?

Çok haklısın üstat benimde kuş geçen ishal oldu ama ilaç yoktu evdeoldu sabahı zor ettim bu bana bir ders oldu en kısa zamanda bir ecza dolabı olusturucam.

Bu konuda sizi tebrik ediyorum :)

o zaman bir ilk yardım dolabı oluşturalım ne derseniz?

ben oluşturdum :) ama olmayan arkadaşlar için veya yeni tecrübeler için paylaşım yapalım

Geri