Karadeniz Pet

oyuncağı kullanmamda bir sakınca var mı ?

SabriCan

Meraklı Üye
Bu zıplayan plastik topun kuşa zararı olurmu acil lütfen

Ekli dosyalar

• 41057414_1836777216399454_4700171574609707008_n.jpg
    41057414_1836777216399454_4700171574609707008_n.jpg
    47.1 KB · Görüntüleme: 18
tamam yarın alıcam kullanıcamda kuş oyuncağına bağlanırsa bana karşı ilgisi azalırmı acaba?
Evet oyuncağı severse size ilgisi azalabilir benim bir yavru vardı oyuncağa kur yaptı büyüdüğünde oyuncağa yeltenmeye başladı dişiyi yanına atıp zor aldım oyuncağı elinden [emoji1]

ozaman oyuncak almıyım kuşumun benimle ilgilenmesini istiyorumda

ozaman oyuncak almıyım kuşumun benimle ilgilenmesini istiyorumda
Sizde onunla ilgilenin mesela kafesinde böyle yaramazlık yapmasın siz oynayın sevin vakit geçirin çıkmak için yapıyor kerata çıkarın sizde ama sizinle oynamasını sağlayın mesela o topla kendisi değil sizinle birlikte oynasın kendisi oynarsa ilgiyi keser ama birlikte oynarsanız size de güvenir eğlendiğinde daha çok size ilgi duyar

Sizde onunla ilgilenin mesela kafesinde böyle yaramazlık yapmasın siz oynayın sevin vakit geçirin çıkmak için yapıyor kerata çıkarın sizde ama sizinle oynamasını sağlayın mesela o topla kendisi değil sizinle birlikte oynasın kendisi oynarsa ilgiyi keser ama birlikte oynarsanız size de güvenir eğlendiğinde daha çok size ilgi duyar
uyurken benim odamda dursa bir sıkıntı olmaz değil mi ?

Bizim kuşlar bütün oyuncaktan korkuyor , bir tane 3 lü top aldım kafese astım hiç suratlarına bakmıyorlar. Dışarı çıkarttığımda da kuşları yatağıma koydum , topu da yatağa koydum topu görür görmez kaçıp gittiler. Kuşlarımla ben hiç oyun oynayamıyorum , nasıl alıştırıcam ?

Geri