Karadeniz Pet

Pakistan Kuşumun Garip Hareketinin Sebebi Nedir? (VIDEO)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
oy benim aşkım hareket mi yapıyormuş :D benim kızda yapıyor bunu aldım elime baktım yapışmış dışkı mışkı yok neden yaptığını anlamış değilim..özellikle oyun oynarken yapması dikkatimi çekti

Simdilik azina yyada poposuna 1.2 damla damlatsan yeter.belki poposuna tuyde yapismis olabilir huzursuz etmistir dikkatle bakmak lazim.

oy benim aşkım hareket mi yapıyormuş :D benim kızda yapıyor bunu aldım elime baktım yapışmış dışkı mışkı yok neden yaptığını anlamış değilim..özellikle oyun oynarken yapması dikkatimi çekti

Tuan Bey, baktım ben temiz poposu iyice inceledim ama birşey yok sanırım kabız başlangıcı olabilir dediğiniz gibi ben ağzına damlatayım biraz zeytinyağı o zaman çok teşekkürler yardımınız için.

Selencim benimki bugün başladı ama sanki çok huzursuz oyun gibi değil :( zavallım erkek arkadaşını öpemiyor inan onu yapmaktan. kabız olabilirmiş bakalım :(

İnşAllah kısa sürede düzelir , cok tuhaf bi durum bir veterinere falan danışsaydınız.

Ahmet beyin dediği gibi genelde ayıptır söylemesi popo kısımlarını temizlemek için yaparlar ama
Bu Çok Sık yapıyor demekki istediği şeyi halledemiyor ..

Ahmet beyin dediği gibi genelde ayıptır söylemesi popo kısımlarını temizlemek için yaparlar ama
Bu Çok Sık yapıyor demekki istediği şeyi halledemiyor ..

ben açıp baktım poposuna iyice ama sıkıntı göremedim orda. bugün sürekli yaptı yine video da iyi çünkü eşi öpüyor falan yapamıyordu kafeste devamlı yapıyordu. rahatsız olmuş bir ifade vardı yüzünde :( yarını bekliyorum inşallah düzelecek diye umuyorum

Sıkıntı İç Kısımdan Olabilir yani göremeyebilirsiniz Kabızlık veya yumurtasının ters dönme durumu yok ise umarım En İyisi Veterinerin Bakması Çünkü Ender Rastlanan Bir Olay ..
Şimdi Veterinere Götüreceksin Adamın Yanında Yapmayabilir :) Gelde Anlat Derdini Bence Video'yuda Gösterin Bir Şekilde Geçmiş Olsun ..

Sıkıntı İç Kısımdan Olabilir yani göremeyebilirsiniz Kabızlık veya yumurtasının ters dönme durumu yok ise umarım En İyisi Veterinerin Bakması Çünkü Ender Rastlanan Bir Olay ..
Şimdi Veterinere Götüreceksin Adamın Yanında Yapmayabilir :) Gelde Anlat Derdini Bence Video'yuda Gösterin Bir Şekilde Geçmiş Olsun ..

teşekkür ediyorum burda veterineri arıyoruz eve gelip bakıyorlar hayvanların rahatını bozmamak için. evet ender birşey daha önce kimsede görmedim. şu an burda gece yarın olunca devam ettiğini görürsem veterineri çağırcam inşallah. videoyu göstermekte iyi fikir yanında yapmazsa. çok sağolun yorumlarınız için.

teşekkür ediyorum burda veterineri arıyoruz eve gelip bakıyorlar hayvanların rahatını bozmamak için. evet ender birşey daha önce kimsede görmedim. şu an burda gece yarın olunca devam ettiğini görürsem veterineri çağırcam inşallah. videoyu göstermekte iyi fikir yanında yapmazsa. çok sağolun yorumlarınız için.

Sıkıntısı neymiş kuşunuzun çözüm bulabildiniz mi

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Üzüldüm geçmiş olsun Bu durumla alakalı mı peki veteriner görmüş müydü

geçmiş olsun bende merak ettim bu hareketi neden kaynaklanıyorsa ondan ölmüş olabilir öğrenebildiniz mi ?

benim kuşumda uzun zamandır yapıyor bu hareketi bende korktum şuan sizin yazdığınızı okuyunca ama benimki huzursuz falan gibi görünmüyor arada yapıyor hopluyor zıplıyor dışkısı normal gibi poposu temiz başka birşeyden felç olmuş olabilirmi

Üzüldüm geçmiş olsun Bu durumla alakalı mı peki veteriner görmüş müydü

geçmiş olsun bende merak ettim bu hareketi neden kaynaklanıyorsa ondan ölmüş olabilir öğrenebildiniz mi ?

benim kuşumda uzun zamandır yapıyor bu hareketi bende korktum şuan sizin yazdığınızı okuyunca ama benimki huzursuz falan gibi görünmüyor arada yapıyor hopluyor zıplıyor dışkısı normal gibi poposu temiz başka birşeyden felç olmuş olabilirmi

Geçmiş olsun üzüldüm ölmesine :(

abdullah dener, teşekkür ederim. haftasonuydu eşim okuldaydı ben veterineri aradım anlattım durumu ama durum buysa hastaneye getirin denildi eşim gelene dek öldü :(

bedirhan karakoç bilmiyorum inanın teşekkürler yorumunuz için

erkin ak, benim kuşumunda temizdi poposu sorun yoktu ama bu hareketi vardı alakalımıdır bilmiyorum

tansel canbaz, teşekkür ederim maalesef ben uyuyamadım gunlerce yemek yiyemedim ağlamaktan başka birşey gelmedi elimden. burda kuşların parkı var her çeşit kuş mevcut oraya gidip bir ağaç altına gömdüm

Geri