Karadeniz Pet

Pamuğum öldü..

• Konbuyu başlatan müge
  • Başlangıç tarihi
M

müge

Guest
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şunu belirteyim ki Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Pamuğum 2 gündür iyi değildi. Dün hemen bir veterinere götürdüm inceledi kuşumu baya. Durumu kötü solunum yolları enfeksiyonu olmuş dedi ve ishaldi.Sonra bir şırınganın içine etkili bir ilaç verdi bunu her gün 2 damla ağzına ver dedi ve vitamin verdi suyuna eklemem için. 1 hafta sonra tekrar getir bakim dedi. Hepsini yaptım. Elime alamazken elime aldım. Damlasını verdim ağzına. Sıcak tuttum onu.Burnu akıyordu hep sildim. Kendine geldi gibi oldu bugün. Öttü kıpırdandı. Sonra elime aldım tekrar burnunu silmek için. Sildim konuştum sevdim onu. Sonra elimdeyken birden değişik bir şekilde kıpırdanmaya başladı. Önce ayakları hareketsiz kaldı. Sonra da can çekişti ellerimde. Hemen kafesine koydum ama tırnakları elime o kadar çok batmıştı ki elimden bir türlü inmedi. Sonra kafesine koymaya başardım onu ama Allahım böyle bir acıyı göstermesin kimseye. Kendimi çığlık atarken buldum. Öldü bebeğim gözlerimin önünde ellerimde. Onun can vermesini ellerimde hissettim. Komşular çığlıklarıma geldi. Onu gömdüler. Şu an kendime yeni gelmeye başladım ve bunları zor yazabiliyorum size. Ona çok bağlıydım. Sinir krizi geçirdim ellerimde can verdi çünkü. Rabbim kimseye bu acıyı tattırmasın. Kuşlarınıza çok iyi bakın ben bakmaya çalıştım ama ya onu aldığımda hastaydı ya da ben üşüttüm. Elimden geleni yaptım onun için ama Allahın takdiri canı veren de o alan da. Rabbim kimseye yaşatmasın çok kötü çok zor bir durum..Hoşçakalın.

başın sağolsun geçmiş olsun inşallah birdaha böyle bir anı olmaz senin için.

müge hanım başınız sağolsun.çok talihsiz bir olayla karşıkarşıya kalmışsınız

üzüldüm kuşunuz cok küçüktü daha ilaçlar ağır geldi sanırım

Cok gecmis olsun acinizi anlayabiliyorum benimde sultan papaganim oldu iki gun once .. Suan muhabbet kusumla avunuyorum

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Başınız sağolsun.

sizi cok iyi anlıyorum gecen hafta da benim kusum öldü aglamaktan gozlerim agrıdı ama yapacak birsey yok maalesef,ishalden kurtulamıyorlar:(

Çok üzücü bir olay çok gecmis olsun:(

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Benım kısıde ıshal napabılırım lutfennnnnn yardım edınnnnn !!!!!!!!!!!!

geçmiş olsun bende geçen hafta kusumu kaybettim ama yapacak birşey yok her şeye rağmen hayat devam ediyor

Allah razı olsun hepinizden Rabbim kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Çok çok kötü bir şey..

Geçmiş olsun. ALLAH sabır versin üzücü bir duygu yaşayan bilir. Bir şey sormak istiyorum. Kuşunuzu nereden almıştınız? Teşekkürler.

Geçmiş olsun. ALLAH sabır versin üzücü bir duygu yaşayan bilir. Bir şey sormak istiyorum. Kuşunuzu nereden almıştınız? Teşekkürler.

Evimin yakınında bir pet shoptan almıştım ama ben şu kuşu istiyorum dedim bana başka bir kuş verdi. Bu da iyi yavru daha hem erkek dedi. Belki de hastaydı bilmiyorum.

Geri