petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Pamuğum öldü..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve müge tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. müge
    Gizli

müge Guest

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şunu belirteyim ki Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Pamuğum 2 gündür iyi değildi. Dün hemen bir veterinere götürdüm inceledi kuşumu baya. Durumu kötü solunum yolları enfeksiyonu olmuş dedi ve ishaldi.Sonra bir şırınganın içine etkili bir ilaç verdi bunu her gün 2 damla ağzına ver dedi ve vitamin verdi suyuna eklemem için. 1 hafta sonra tekrar getir bakim dedi. Hepsini yaptım. Elime alamazken elime aldım. Damlasını verdim ağzına. Sıcak tuttum onu.Burnu akıyordu hep sildim. Kendine geldi gibi oldu bugün. Öttü kıpırdandı. Sonra elime aldım tekrar burnunu silmek için. Sildim konuştum sevdim onu. Sonra elimdeyken birden değişik bir şekilde kıpırdanmaya başladı. Önce ayakları hareketsiz kaldı. Sonra da can çekişti ellerimde. Hemen kafesine koydum ama tırnakları elime o kadar çok batmıştı ki elimden bir türlü inmedi. Sonra kafesine koymaya başardım onu ama Allahım böyle bir acıyı göstermesin kimseye. Kendimi çığlık atarken buldum. Öldü bebeğim gözlerimin önünde ellerimde. Onun can vermesini ellerimde hissettim. Komşular çığlıklarıma geldi. Onu gömdüler. Şu an kendime yeni gelmeye başladım ve bunları zor yazabiliyorum size. Ona çok bağlıydım. Sinir krizi geçirdim ellerimde can verdi çünkü. Rabbim kimseye bu acıyı tattırmasın. Kuşlarınıza çok iyi bakın ben bakmaya çalıştım ama ya onu aldığımda hastaydı ya da ben üşüttüm. Elimden geleni yaptım onun için ama Allahın takdiri canı veren de o alan da. Rabbim kimseye yaşatmasın çok kötü çok zor bir durum..Hoşçakalın.

2. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    başın sağolsun geçmiş olsun inşallah birdaha böyle bir anı olmaz senin için.

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    müge hanım başınız sağolsun.çok talihsiz bir olayla karşıkarşıya kalmışsınız

4. nilya emin

nilya emin New Member

Beğenileri:
    0
    üzüldüm kuşunuz cok küçüktü daha ilaçlar ağır geldi sanırım

5. Taha Mert Damarlı
    Gizli

gçmş olsn :( üzldm

6. OzanEsmrsy
    Gizli

Cok gecmis olsun acinizi anlayabiliyorum benimde sultan papaganim oldu iki gun once .. Suan muhabbet kusumla avunuyorum

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. Ali Eren HAYRAN
    Gizli

başınız sağolsun

8. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Başınız sağolsun.

9. Alper POLAT

Alper POLAT New Member

Beğenileri:
    0
    Başınız sağolsun

10. sebo kuscu
    Gizli

sizi cok iyi anlıyorum gecen hafta da benim kusum öldü aglamaktan gozlerim agrıdı ama yapacak birsey yok maalesef,ishalden kurtulamıyorlar:(

11. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    Çok üzücü bir olay çok gecmis olsun:(

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

12. mavıs ve lımon
    Gizli

Benım kısıde ıshal napabılırım lutfennnnnn yardım edınnnnn !!!!!!!!!!!!

13. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

geçmiş olsun bende geçen hafta kusumu kaybettim ama yapacak birşey yok her şeye rağmen hayat devam ediyor

14. cexsa1
    Gizli

cexsa1 Guest

üzüldümm :(

15. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun üzüntünüzü paylaşıyoruz

16. ismail kaan
    Gizli

Allah sabır versin. geçmiş olsun

17. Ertan81
    Gizli

Ertan81 Guest

Basiniz sagolsun.

18. müge
    Gizli

müge Guest

Allah razı olsun hepinizden Rabbim kimseye böyle bir acı yaşatmasın. Çok çok kötü bir şey..

19. HASAN YAVUZER

Beğenileri:
    1
    Geçmiş olsun. ALLAH sabır versin üzücü bir duygu yaşayan bilir. Bir şey sormak istiyorum. Kuşunuzu nereden almıştınız? Teşekkürler.

20. müge
    Gizli

müge Guest

Evimin yakınında bir pet shoptan almıştım ama ben şu kuşu istiyorum dedim bana başka bir kuş verdi. Bu da iyi yavru daha hem erkek dedi. Belki de hastaydı bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş