Karadeniz Pet

Pes Artık....

• Konbuyu başlatan Umutcan AĞLAR
  • Başlangıç tarihi
Normalmi bóyle tuylenmemesi .. Belki baska bir sebep olabilir

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tüyleri çıkıncada resmini koyarmısın çok acıdım üzüldüm yaa.iyileşmiş halini görmek isterim

Her çıplak kuş için bilmeden yorum yapmamanızı tavsiye ederim kul hakkına girersiniz ben buna benzer bir durumun canlı şahidiyim üretici bir arkadaşımın muhabbet kuşunun yavrularından ikisi çıplak doğdu aynı bunun gibi akranları hepsi çok güzel tüy çıkardı o ikisi çıkarmadı arkadaşım onlara çok iiide bakıyordu ama son dönemlerdeki soğuklara tüysüz olduklarından dayanamadılar ve hakkın rahmetine kavuştular arkadaş dükkanı sıcak tutma uğruna neredeyse bütün tesisatı eriyordu ustaya tesisatı yeniletip aynen devam etti beslediğimiz hayvanlar aynı çocuklarımız gibi sorumluluğumuzda biz elimizden geleni yaparız takdiri yüce yaradanındır saygılar kardeşlerim

Ne insanlar var insan bile denmez.Ben kendime birşey almayıp kuşa alırken insanlarda vicdan kalmamış

Valla kuşun şuan durumu iyi geldiğinden beri az bişey tüylendi :) geldiğinden 3-4 sonra fark ettim kuş evcil :) Evimizin neşe kaynağı

KrmDq7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:57 -->-> Daha önceki mesaj 03:56 --

He bu arada bu fotograf geldıgınden 1 hafta sonra çekmiştim en yakın zamanda yeni halini sizlere göstereceğim :)
evcil olmayığ ne yapacak hayvanın tüyleri yok. Çıkacak gibide durmuyor.
5 Aralıkta atmışsınız ilk resimlerini aradan 1 ay dan fazla süre geçmiş ve tüylenmemiş; yeterince uzun bir süre tüylenmesi için. Bi ton ah etmiştiniz boştan yere ve insanları galyana getirmiştiniz.

"Allah bu kuşu bu hale getiren insanların tez zamanda belalarını versin. Hayvanı tüylerini yolmuşlar hemde aç bırakmışlardı."

bela döner edeni bulurmuş. Gidin sahiplerinden helallik isteyin bence...

5 Aralıkta atmışsınız ilk resimlerini aradan 1 ay dan fazla süre geçmiş ve tüylenmemiş; yeterince uzun bir süre tüylenmesi için. Bi ton ah etmiştiniz boştan yere ve insanları galyana getirmiştiniz.

"Allah bu kuşu bu hale getiren insanların tez zamanda belalarını versin. Hayvanı tüylerini yolmuşlar hemde aç bırakmışlardı."

Benim kimseyi galyana getirdiğim yok hayvanı orada ruh hastası bırının elinden alıp gelmişti. Babam almak istediğinde çocugun babama dediği laf ise şudur: -Dayı bekle 2 tane tüyü kaldı onları da alıyım veririm sana. Eğer böyle olupda bela bana dönüyorsa dönsün kabulümdür.

Benim kimseyi galyana getirdiğim yok hayvanı orada ruh hastası bırının elinden alıp gelmişti. Babam almak istediğinde çocugun babama dediği laf ise şudur: -Dayı bekle 2 tane tüyü kaldı onları da alıyım veririm sana. Eğer böyle olupda bela bana dönüyorsa dönsün kabulümdür.
geyiğine söylemiş belli, tüyü çıkmayan hayvanın tüyü yolunurmu? zaten tüy yok ortada...
bu hayvan belliki hasta (parazit olabilir)
para ilemi verdi bedavamı?

Adam hasta diyorum siz hala beni suçlu çıkartmaya uğraşıyorsunuz. EyvAllah

dostum,

ne gibi gelişmeler oldu.. resim atman mümkün mü?

Ay yavrum sozun bittigi yer allah onları nasil biliyorsa öyle yapsın
Bizlerde evde çocuğumuzdan ayri tutmuyoruz nasil bir vicdan

Aradan 9 ay gecmis kusun son hali nasil acaba ?