Karadeniz Pet

Petshopcu ve kuşları

kadir1

Meraklı Üye
arkadaslar bunlarda bizim petshopcunun kuşları. 45 tl temiz bakmış türleri ne çokmu yaşlılar yerlimi çekmi veya başka bişeymi adam gercekten emek gösteriyor

Son düzenleme:
1. 2. resimdekiler 3-4 aylık var, mavi renktekiler İngiliz kırığı, diğerleri yerli gibi ama sarı maskeli mavi erkek iyi bir kırık gibi geldi ve yaklaşık 1 yaşında var gibi...

hastalarmı bılmem murekep balıgı kemıgı bıle vardı kafeste valla hastalarmı bılmıyorum hangileri iyi

aşağıdaki erkek için uygun fiyat, eğer alacaksan bunu al ama resimlerde buna uygun dişi göremedim...
vzloom.jpg

Acele etme, satan arkadaşlardan sana çok güzel bir erkek buluruz. bu kuslardan sadece arkadasın gösterdiği biraz işe yarayabilir.. diğerlerini ben beğenmedim. Bir söz vardır petshoptan kuş alınmaz :)

Acele etme, satan arkadaşlardan sana çok güzel bir erkek buluruz. bu kuslardan sadece arkadasın gösterdiği biraz işe yarayabilir.. diğerlerini ben beğenmedim. Bir söz vardır petshoptan kuş alınmaz :)

anladım abi de bi sorayım dedim zaten kendı ılgılenıyor boncugu bundan almıstım elımdne ınmıyor dıgerını bıze yakın dıye dıger petshoptan aldım ne ele gelıyo ne baska bısey oda yavruydu buda yavru :D

anladım abi de bi sorayım dedim zaten kendı ılgılenıyor boncugu bundan almıstım elımdne ınmıyor dıgerını bıze yakın dıye dıger petshoptan aldım ne ele gelıyo ne baska bısey oda yavruydu buda yavru :D

ele gelsin istiyorsan, başka kuş alma.. 1 kuş olsun.. diğer kuş gelince ilgisi ona kayar.. diğer kusu da alıstıramazsın kolay kolay..

Benim kuşlardan erkek yavru cıkarsa veririm tekini sana..

İlla bende üretim yapayım yavru alayım diyorsan da, baskın bir erkek bulmamız lazım sana.

Geri