petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

piskolojimmi bozuldu acaba :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bunyamin tarafından 17 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. bunyamin

bunyamin New Member

Beğenileri:
    0

Bu iki manyak yuzunden uyku uyuyamaz onları düşünmeden duramaz oldum arkadaşlar 7/24 forumdan cikmiyorum konuları takip ediyorum çokta egleniyorum forum bağımlılık yaptı kuşlar kafayı yedirtti acaba piskolojimmi bozuldu

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Hahahahah başlarda bende öyleydim Bünyamin kardeşim geçer merak etme bir iki hevesini aldın mı geçer... :)

3. bunyamin

bunyamin New Member

Beğenileri:
    0
    Benim sülalede bu hayvan meraklı ligi var simdi bunlardan Hevesimi alsam başka kuşa baslarm güvercin vs evde paçalı horoz bakmaya kadar gider bu. Buarada güzel bi haberim var sana ev sıcak olunca kuşlar ballı krakere saldırdı ve şuan tek ayak üstünde tunekteler sanırım sonunda mutlular

4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Oh oh ne güzel sevindim onların adına iyi, sıcakta tut onları aman üşütme :) :)

5. bunyamin

bunyamin New Member

Beğenileri:
    0
    İki gün soğuğa dayanamaz ölür demişlerdi ama benimkiler baya dayanıklı çıktı bu konuda umarım hastada değillerdir kendilerine gelirler kısa surede inş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:58 -->-> Daha önceki mesaj 21:56 --

Buarada ben kuşlara hic banyo yaptirmadim bu akşam gelirken banyoluk aldım banyolugu koysam banyo yaparlarmış acaba

Sayfayı Paylaş