Karadeniz Pet

Saglikli kuş mu?

Screenshot 2016 02 16 09 18 35 - Hızlı Resim
Bu da benim kusum ayni renklerde. Ceresi fotodakinden mavi. Damat diye aldim hanim hanimcik guzel bir kus çıktı.Sizinki de dişi. Cinsiyet konusunda bazen ters köşeye yatirabiliyorlar. Biraz mama takviyesine ihtiyaci var gibi ama Masallahi var saglikli

bu resim simdi mi cekildi bilmiyorum ama mantar var kusunuzda.

Ama ceresi hic kahve tonu olmadi kizginlik yumurtasi yapmadi. Kafeste erkek kuslar gibi kafasini sallar. Ben bunu kabullenemiyorum soktayim şuan psikolojim bozuldu :eek:

bu resim simdi mi cekildi bilmiyorum ama mantar var kusunuzda.

Yok mantar degil o petshoptan aldim yasadigim yerde kus bulmak biraz zor. Haliyle hirpalanmis ceresi yaralanmis. Suanda toparladı sapasağlam.

Yok mantar degil o petshoptan aldim yasadigim yerde kus bulmak biraz zor. Haliyle hirpalanmis ceresi yaralanmis. Suanda toparladı sapasağlam.

ceresinden dolayi degilde gagasinda var gibi gelmisti bana beyaz beyaz. simdi bi sıkıntı yoksa o zaman yokmus mantar

böyle bir erkek kuş bende de var dişi olarak almıştım fakat erkek bildiğin ben de şüphedeyim Gamze hanımın söylediği konuyu araştırmak lazım

Kuşumu ilk aldıgimda erkek dedi petshop ayrica kizginliga girdiginde cersi mavi olmustu. Kusum her zaman kafa sallar kendini kabartir. Sadece tuy dokumunden sonra rengi boyle oldu. Duzelmiyor simdi. Hem onun eşi var kac kere ciftleştiler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

Wk7MZ8.jpg
kuşum burada 5 aylik

bu kuş % 75 dişi diğeri yanılgı payı.

Komsumun bir cift muhabbet kuşu var onlari bu getirip ayni kafese koymayi düşunuyorum umarım dişi cikmaz :( ilginiz için herkes tesekkurler.

Bu kuş dişi dir dişi, sen bunun yanına kızgın bir İngiliz at bakalım ne oluyor. Bu arada dişilerde erkek taklidi yapar

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kesinlikle dişi cere mavi görünse de burun deliklerindeki beyazlıktan belli oluyor..

Sadece cereden disi olabilecegini duşunmuyorum. Oteki disi kusumlar hic bir benzerlik yok. Hem disi olsada bir sey degişmez yanina eş alacak degilim.

Geri