Karadeniz Pet

Seni Satıyorum Diyen Dillerim Demez Olsaydı

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Daltonumu çok özledim inanın, tamda ergenliği atlatıp konuşma evresine girişecekti ki. Ben onu sattım :( O değil de bir gün evde ne var ne yok full satışa çıkartacağım diye korkuyorum :confused:

Daltonum;

wvo2nO.jpg

wMlGJa.jpg

eWrvYL.jpg

em8yLV.jpg

wvo2ZR.jpg

Not: El bana aittir. :)

neden sattın ki oda mı çok bağırıyordu :)

Dalton kesin hava motoru sesi yapıyordu ve Tevfik hemen biletini kesmiş daltonun :) Maşallah çok güzel kuşmuş valla .

neden sattın ki oda mı çok bağırıyordu :)

Yok Ercan bey, ağzı vardı dili yoktu o derecede :) Bir gece vakti yine bu saatlerde canım sıkıldı, arkadaşa dedim ki daltonu satıyorum dedim alacakmısın dedim? Tamam alayım dedi şu dakika da gelmezsen vazgeçerim dedim 30 dk. sundum geldi aldı gitti.

kaça vermiştin bu kuşu

Ağbi 100 liraya vermiştim, ama cidden çok kaliteli bir kuştu. Arkadaşta ablasına hediye etmiş hayvan gibi konuşuyormuş kuş, bir videosunu falan çekin diyorum da ablası kabul etmiyor. Onun konuşmasının sebebi de her sabah 7'den 9'a kadar kelime tekrarlamam oldu. Zaten hep benim adımı söylüyormuş :)

Evet abla güzeldi işte gitti.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 00:24 --

aman kardeşim herşeyi satta,ruhunu asla :)

Ağbi ruh kadar şimdi beden de önemli tövbe bismillah :D

Dalton kesin hava motoru sesi yapıyordu ve Tevfik hemen biletini kesmiş daltonun :) Maşallah çok güzel kuşmuş valla .

Yok diyorum ya ağzı vardı dili yoktu, çok iyidi. Maşallah hayvan gibi yiyordu kendisi :)

Yok Ercan bey, ağzı vardı dili yoktu o derecede :) Bir gece vakti yine bu saatlerde canım sıkıldı, arkadaşa dedim ki daltonu satıyorum dedim alacakmısın dedim? Tamam alayım dedi şu dakika da gelmezsen vazgeçerim dedim 30 dk. sundum geldi aldı gitti.

okanın dediği gibi sakın evlenme :)

valla dostum ben satmaya kıymam kuşumu hele de bana alişkinsa...

okanın dediği gibi sakın evlenme :)

Evet yok zaten evlenmicem, evlilikten soğuttunuz ağbi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

valla dostum ben satmaya kıymam kuşumu hele de bana alişkinsa...

Ben evde hayvan bırakmamıştım, daha doğrusu teknoloji eşyası da bırakmadım da neyse :) Zor oluyor, sattıktan sonra çok kafaya koydum ama elden birşey gelmez ne yapacaksın, ne edeceksin? Öyle değil mi?

Evet yok zaten evlenmicem, evlilikten soğuttunuz ağbi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

Ben evde hayvan bırakmamıştım, daha doğrusu teknoloji eşyası da bırakmadım da neyse :) Zor oluyor, sattıktan sonra çok kafaya koydum ama elden birşey gelmez ne yapacaksın, ne edeceksin? Öyle değil mi?

evlen sek bile hanım kıskanir kuşlari dostum :D ya kuş ya ben derdi :) bizim arkadaşin eşi kıskanmişti kuşu kardeşine verdi sonra...

evlen sek bile hanım kıskanir kuşlari dostum :D ya kuş ya ben derdi :) bizim arkadaşin eşi kıskanmişti kuşu kardeşine verdi sonra...

Ben tamam o zaman kuş derdim :D
Öyle entresan kız arkadaşlarım oldu ki, beni websitemden kıskandı :) Bana dedi ki ya onlarla uğraş, ya da beni bırak dedi. Tamam o zaman Allah'a emanet ol dedim :D

ben tamam o zaman kuş derdim :d
öyle entresan kız arkadaşlarım oldu ki, beni websitemden kıskandı :) bana dedi ki ya onlarla uğraş, ya da beni bırak dedi. Tamam o zaman allah'a emanet ol dedim :d

adamsınn :)

Satilirmi bu kus ya Mukemmel birsey

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İyice içim karardı mı ne? :D
Sattık işte sağlık olsun bakalım :)