Karadeniz Pet

Sevo'nun derdi.

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
S

Sevtap DERİN

Guest
Arkadaş bu kuşta yumurta yokta bende mi var?!! 9 gündür günde 2-3 defa çiftleşip duruyorlar, popo şiş, tüyler nakavkt, yuvada 10 numara vakit geçiriyor +yuvaya tüy bırakma var. Niye bu hala yumurtlamıyor? :( Babam en az 4-5 gün içinde yumurtlayacak diyor ama bekleyip duruyorum.

tksj8.jpg

tmn6l.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
sevtap kesin var yumurta kardeşim kuşlar aşagıda bi yerdemi duruyor yoksa dişi bırakmamaya inat etmiş olabilir yüksek bi yer daha iyi bildigin üzre. Bi sabır bakalım bayrama nasibiyle gelirler İnşallah.

Yumurta var gibi duruyo Sevtap. ama sende ne cektin be bu kustaan :D

sevtap kesin var yumurta kardeşim kuşlar aşagıda bi yerdemi duruyor yoksa dişi bırakmamaya inat etmiş olabilir yüksek bi yer daha iyi bildigin üzre. Bi sabır bakalım bayrama nasibiyle gelirler İnşallah.

Kuşlar masanın üstünde, yerde değil. Yuvaya giriyor ama sürekli yuvada. Bu odaya kimse girmiyor o yüzden buradalar, başka yüksek yer de bulamadım.

100de 100 yumurta var,huzursuz etme,her sey gayet guzel

dişinin bohçasını hazırla sevo demedi deme bayramda geliyor torunlar bak gör bayram 4gün diyeceksin ramazan demişti diye popoyuda unutma kuşun yardım edecegin bişi olursa atlama :)

dişinin bohçasını hazırla sevo demedi deme bayramda geliyor torunlar bak gör bayram 4gün diyeceksin ramazan demişti diye popoyuda unutma kuşun yardım edecegin bişi olursa atlama :)

Ya Ramazan inşallah ah ah valla bu güzel haberi bende vermeyi çok istiyorum. :( İnşallah tıkanma falan olmaz. Ay olsun daa yavrularım benden mutlusu olmaz. :D

Disinin ilk deneyimimi?cok zaman ilk defa yumurtlayanda gec olur

umarım bir arza çıkmaz eğer yumurta çıkmaz ise bir veterinere götür yada [YOUTUBE]D0px1-Ur7po[/YOUTUBE] bir bak bu videoya

umarım bir arza çıkmaz eğer yumurta çıkmaz ise bir veterinere götür yada [YOUTUBE]D0px1-Ur7po[/YOUTUBE] bir bak bu videoya

Ya poposundaki şişlik normal. Böyle tıkanmalarındaki gibi garip bir şişlik yok. Şu an için her şey gayet normal. Ama eğer öyle bir şey olursa kendim asla yapamam direk veterinerin yolunu tutarım. :( İnşallah öyle bir şey olmaz ay içime kurt düşürmeyin. :(

Tamam geleck yolda,Ama kanarya vallahi beni muhabbet kuslari kadar hic bir zaman yormuyor,bende cildiriyorum

Bal mı yok öyle birsey :) maşallah de ;)
Hem sen zaten kıskanmıyorsun ki artık :D

Ya poposundaki şişlik normal. Böyle tıkanmalarındaki gibi garip bir şişlik yok. Şu an için her şey gayet normal. Ama eğer öyle bir şey olursa kendim asla yapamam direk veterinerin yolunu tutarım. :( İnşallah öyle bir şey olmaz ay içime kurt düşürmeyin. :(

Ablacım kurt falan düşmesin ben yumurtayı çıkaramıyor diye düşünmüştüm ama resimleri ayrıntılı ınceledım mumkunse popo kısmınında bır kaç resmini atarmısın ayrıca gayet sağlıklı,huzurlu bir havası var gibi. evde yüksek bir yere koymaya çalış ama 10 güne belli olur diyorum ;)

Geri