Karadeniz Pet

Sevo'nun derdi.

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
Bal mı yok öyle birsey :) maşallah de ;)
Hem sen zaten kıskanmıyorsun ki artık :D

Tabii ki de maşallah şaka yapıyorum. :) Ama dişi kuşum yuvada geçirmekten harap oldu hale bak ölürüm ya. Çok üzülüyorum. :(

Ablacım kurt falan düşmesin ben yumurtayı çıkaramıyor diye düşünmüştüm ama resimleri ayrıntılı ınceledım mumkunse popo kısmınında bır kaç resmini atarmısın ayrıca gayet sağlıklı,huzurlu bir havası var gibi. evde yüksek bir yere koymaya çalış ama 10 güne belli olur diyorum ;)

Ablacığım gayet iyi şimdilik. Ama dişi kuşum harap oldu yuvada vakit geçirmekten. :( Odaya kimse girmiyor yüksek bir yerde o odada yok maalesef ama yerleri gayet iyi, bir sorun yok. 4-5 güne yumurtlamazsa artık yumurta tıkandı diye inletirim buraları. :D

Yazık ya gercekten bi yumurtlasında artık :)

Evet ya sorma Bursa'ya git gel ay mahfolduk. Şimdilik yine tatil bayramdan sonra beni göremezsin. :D Rakibiz sen gezin forumda. :D

Sanki cok uzak yerden geliyorsun :D Bursa-Gemlik arası cok uzak degil ki :D
Kulvarlarımız farklı kızım :D

Ah be sevtapim ne cektik bunlardan biz :) benimkinde de yumurta var ama inat etti essek sipasi cikarmiyor anneni sevindir kizim hadi diyip duruyorum :) sapsirik oglumda hic ayrilmiyor deli ediyor beni poposuna falan vurup duruyor haslanmis yumurta yediriyorumm olecem kahrimdan

Ah be sevtapim ne cektik bunlardan biz :) benimkinde de yumurta var ama inat etti essek sipasi cikarmiyor anneni sevindir kizim hadi diyip duruyorum :) sapsirik oglumda hic ayrilmiyor deli ediyor beni poposuna falan vurup duruyor haslanmis yumurta yediriyorumm olecem kahrimdan

Selen'im sorma ne çektik biz bunlardan ya. :D Bir türlü doğuramadılar gitti yahu. :) Senin oğlan da rahat durmuyor demek eşek ya :D

arkadaşlar biraz daha beklerse sizin yumurtalar haşlanmış olarak çıkacak galiba :)

arkadaşlar inşallah hepsi çıkarda hepimiz seviniriz.bizim tek yumurta yalan oldu bari sizinkilerle avuturuz kendimizi

o dişide suan için yumurta yok ...yumurtlayacak dişi kanatlarını kuyruk hızasından asağı düşürür sizin dişide kanat kuyruk hızasında daha biraz daha beklemen lazım ....

o dişide suan için yumurta yok ...yumurtlayacak dişi kanatlarını kuyruk hızasından asağı düşürür sizin dişide kanat kuyruk hızasında daha biraz daha beklemen lazım ....

Nasıl yok? Dışkı büyüklüğü var, popodaki tüyler desen döküldü, 9 gündür çiftleşiyor, popo şişti, yuvada tüy bırakma mevcut, bütün gün yuvada... Hala yok mu?Vay ben nerelere gideyim. :D

daha ne olacak kuşun beli bükülmüş,popo kısmı şişmiş dahada yumurta yoksa,zavallı kuş mutasyona uğradı diyeceğim

ya yeter ama en sonunda benım kuşların yumurtasını getirip koyacağım altına :)

Geri