Karadeniz Pet

show ve ingiliz hakkinda

Hüseyin gündüz

Yeni Üye
Arkadaşlar daha önce hep yerli kalıp olarak küçük kuşlar besledim
Bu show ya da ıngiliz dediğimiz iri yapılı kuşlar hareket açısından aynı mı yoksa daha mı hareketsiz duruyorlar yani bi show ya da kırma kuş edinsem yerli kuş gibi oynar mı benimle

İngiliz iri ırkları daha sakindir agırbaşlıdır
Ama görsel acıdanda harikadır
Hele bide vasıflıysa kuş 10numara olur

İngiliz iri ırkları daha sakindir agırbaşlıdır
Ama görsel acıdanda harikadır
Hele bide vasıflıysa kuş 10numara olur

cevabınız için teşekkürler .
vasıftan kastettiğiniz nedir acaba ?
birde ele alışma veya sahibine düşkünlük açısından fark var mıdır yoksa sadece daha az hareketli mi oluyor ?

Son düzenleme:
cevabınız için teşekkürler .
vasıftan kastettiğiniz nedir acaba ?
birde ele alışma veya sahibine düşkünlük açısından fark var mıdır yoksa sadece daha az hareketli mi oluyor ?

Vasıflı: yani show yarışmalarda boy gösterebilecek kriterleri bulunduran kuşlar.
çok sakin olduklarından alışma sürecide kısa geçebilir yanlız birçok kişi değerli bir ırk olduklarından üretim amaçlı beslemektedir yani pek evcilleştirmeye uğraşmaz direk yavru almaya uğraşırlar:)

Anladım çok asil duruşları var ordan oraya koşup ziplamak yakışmaz gibi zaten ��
Birde fotoğraflarda gözleri pek gözükmüyor görüş açısından dezavantajları var mı

Son düzenleme:
Ne irk olursa olsun irkinin saf ozelliklerini tasiyan hic bi kusu satmazlar cok nadirdir mustesna durumlar disinda tabi iri kuslarda gayet sevimli hareketli cana yakin olabiliyor benim ki oyle en azindan :)

Hic bi sekilde yok benimkilerde show jumbo 4 aylik olacaklar gayet ikiside cana yakin sevimli hareketli oyuncullar ucabilirler yuruyusleri bile komik :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:27 --

Alismalari iki kus olmalarina ragmen cok kolay oldu

Geri