Karadeniz Pet

sok oldum o hallerının gorunce

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Ö

ömer duran yagar

Guest
arkadaslar dısı kusumun yanına erkek aldım dısı sureklı dovuyordu onerıler uzerıne kafeslerden ayırdım erkek kusum alıskın olmadıgından kafesının kapısını acık bıraktım ( yemlerını doldurmaya gıttım) ıcerı gırdıgımde ne goruyum erkek kus kafesten cıkmıs dısı kusun oldugu kafesın ustune gıtmıs ve agızlarından bırbırlerıne yem verıyorlardı hatta yemı bıle gordum cıdden :D bu neyın ısaretıdır?:D

Eş tutmuşlar anlaşılan ama eğer dişi kulujuz evcil ise yavru alma ihtimali çok düşük, inşallah en kısa zamanda alırsınız

Eş tutmuşlar anlaşılan ama eğer dişi kulujuz evcil ise yavru alma ihtimali çok düşük, inşallah en kısa zamanda alırsınız

2 3 aylıkken aldım sımdı 1. 1.5 yaslarında fln ama yuvalıgı taktıgımda ıcıne gırıp kemırıyorlardı ama dısı erkegı dovuyordu sonradan taysıyeler uzerıne bugun ayırdım

Bendede dişi vardı öyle 6 ay kemirdi yuvalığı ama hiç,yumurta yapmadı, umarım alırsınız

Ben verdim o kuşu bir dosta o da 1"hafta sonra kaçmış çalışmayan takım yok şuanda çok şükür

Bunlar daha başlangıç :D

hocam benim kuşumda dişiydi evcildi daha sonra erkek aldım ilk başlarda yanına koymadı ama 1-2 gün ayırdım tekrar koydum yine olmadı daha sonra kavgada etmediler baktım eş tuttular. erkek evcil değildi 1 ay sonrada yumurtaları oldu şuan 2. yi yumurtladı yarında inş 3 olacak evcil kuslar eş zor tutar dediler ama benimki oyle olmadı yanımdan ayrılmazdı baya arkadaştık ama kısmet demek ki yavrularınıda görücem inşallah. :)

hocam benim kuşumda dişiydi evcildi daha sonra erkek aldım ilk başlarda yanına koymadı ama 1-2 gün ayırdım tekrar koydum yine olmadı daha sonra kavgada etmediler baktım eş tuttular. erkek evcil değildi 1 ay sonrada yumurtaları oldu şuan 2. yi yumurtladı yarında inş 3 olacak evcil kuslar eş zor tutar dediler ama benimki oyle olmadı yanımdan ayrılmazdı baya arkadaştık ama kısmet demek ki yavrularınıda görücem inşallah. :)

insallah kardesım yavrularını gorurusun hayırlı olsun ne dıyıım :D insallah benımkıde es tutar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:54 --

Bunlar daha başlangıç :D

daha baslangıc derken kardesım ? :D

Geri