Karadeniz Pet

Son Sistem Mama Tarifi (SERKAN ERKAN)

Satış işi beni aşar. Yardımcı olmak adına zamanında herkese yaptım yolladım ama çok fazla zamanımı alıyor. O yüzden ben ilgilenemiyorum .Muhammet arkadaşımız bu konuda yardımcı olabilir ama o da okul döneminde ..

süper tarig ama merak ettiğim 7 8 saatten fazla tutmamamızın nedeni nedir acaba?

Içinde yumurta var kardeş bozulur
bozulmasada bakteri üretmeye başlar

[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] Bey kurutulmuş organik meyve karışımı yazmışsınız.
Hangi meyveleri önerirsiniz?
Ayrıca bende 10 gün garanti yumurta sırrını merakla beklemekteyim.
Saygılar :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:18 -->-> Daha önceki mesaj 01:53 --

Bir de detaylı mama tarifinde pirinç unu ve irmiği yazmamışsınız.
1 kg için üstte yazdığınız miktarda katmamız yeterli olur mu?

10 gün bekleyecez bu 10 günde yumurta garanti tarifi için. :)

Levent abi mama icin sen ve Ali abi 5 aydir kafamın etini yediniz :) 10 gunde yumurta olayi o kadar kolay degil..hemen 10 gunde aciklanmaz :)

Son düzenleme:
Keşke hiç etmeseydin 10 günde yumurta lafını usta.. Şimdi kafanın etini yiyecek herkes.
Ver kurtul, ver kurtul..

:) Levent abi adamsin valla..Emek olmadan yemek olmaz.Biraz ugrastiralim arkadaslari..

Serkan bey.Kuru mamanın 1kg lık tarifini vermişsiniz.Bunun 1 porsiyonluk tarifi nasıldır acaba.Mesela kaç tane bebe büskiivisi,probiyotik oranı nasıl vs.Yazarsanız çok sevinirim

Onuda göz karari ayarlayin :) 1 kg yapin dolapta dursun hicbirsey olmaz..Zaten alacaginiz malzemeler cok fazla oldugu icin azar azar ekleseniz bile 1 kg oluyor..

Vallahi ben
2004 de ilk kuşu mu
aldım sonra heveslenip
yanına eş aldım
18 ay bekledim
yavru yok
o zaman internet forum
hak getire
meğer ikiside erkekmis
sonra sonra öğrendik
yavrumuzfa torunumuzda
oldu parayla alinama yacak
tek şey tecrübe
fakat bilgide tecrübe de
sevgi gibi paylaştıkça
çoğalıyor

Aynen oyle Serdar bey

O zaman size bir oneride bulunuyum..Benim isim linkime tiklayarak oradaki konularimi musait oldugunuzda okursaniz isinize yarayacak cok sey bulursunuz..Vakit zaman oldukca da bilgim dahilinde surekli sizlere bilgi paylasimim olmaya devam edecek.

Son düzenleme:
Eline saglik abim. Bira mayasi eklemek istesek Ne kadar koymaliyiz birde maya olarak natural vitayi mi depoviti mi tavsiye edersiniz
?

Son düzenleme:
Abi bu mamayi uzun sure saklayabiliyormusun.bn hergun mama hazirlayamiyorum.dolaptada bozuluyor ni tavsiyen var mi

Abi bu mamayi uzun sure saklayabiliyormusun.bn hergun mama hazirlayamiyorum.dolaptada bozuluyor ni tavsiyen var mi

Yumurta ve havucu katmadan diğer malzemelerle kuru mamayı hazırlayıp bir kavanozda dolapta saklayabilirsiniz.
Yapacağınız zaman kullanacağınız kadar kuru mamanın üzerine yumurta ve havuç rendeleyip verirsiniz.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] Kaldı 2 gün :)

heheheee :)

Geri