Karadeniz Pet

Sonunda oldu:))

• Konbuyu başlatan Bahattin GENÇ
  • Başlangıç tarihi
B

Bahattin GENÇ

Guest
Merhaba arkadaslar uzun suredir sabirla beklediğim ingiliz ciftimde nihayet mutlu sona ulastim.Henüz iki tane yumurtalari var umarim bol bol yavrular nasip olur maşallah larinizi esirgemeyin lutfen.

[/u

hayırlısı olsun.tüyleri kadar ömürleri olsun

hayırlı olsun ben dişiyi çok merak ettim rengi çok güzel

Cok tesekkur ederim arkadaslar.Disinin resmini ayri olarak yukleyecegim Ercan bey.

Wuaaaw fevkaledenin fevkinde ama bunlar.masallah yaaa.sütluhahverengide ayri bi güzel oluyormus

hızlı ve öfkeli.maşallah kuşun boyu posu rengi harkulade

Bahattin Abi, şimdiden talip olabiliyor muyuz yavrulara? :) Bana da ingiliz bir dişi lazım ama o kadar bekleyemem işte :)

Turkiye de olsaydim seve seve vicente kardesim:))

beraber kaçsakmı acaba belçikaya.zaten biz gidene kadar yeme düşerler :)

Dayıcım, kusura bakma yeni gördüm :D

Maşallah temeli attılar ya bundan sonra Allahın izni ile geriside gelir.

Valla dişin benim dişi ayarında mı desem benimkinden güzelmi desem yoksa 2 side candırmı desem bilemedim hadi alçak gönüllülük edeyim seninki daha güzel diyeyim :D işin esprisi o dayı

Allah herkesin gönlüne göre veriyor.

Valla çok güzelmiş ya. Yani şimdi onlar muhabbet kuşuysa bunlar ne abi?

Bahattin Abi yumurtalardan birini yollasan da, tıkıştırsam şu dişinin altına. Bunun yumurtlayacağı yok :)

maşallah ilk defa bu renkte ingiliz gördüm yerli ve pakistan varda ingilizde ayrı bi güzel duruyormuş

beraber kaçsakmı acaba belçikaya.zaten biz gidene kadar yeme düşerler :)

Yolunuz duserse hersaman beklerim evet o zamana kadar ergen olurlar artik:))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:29 -->-> Daha önceki mesaj 04:27 --

Valla çok güzelmiş ya. Yani şimdi onlar muhabbet kuşuysa bunlar ne abi?

Bahattin Abi yumurtalardan birini yollasan da, tıkıştırsam şu dişinin altına. Bunun yumurtlayacağı yok :)

Renkler harika masallah.tabi neden olmasin bir yumurtanin lafimi olur:))