petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Streç Film

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CEM CANER tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Merhaba arkadaşlar kafeslerini streç film ile saran arkadaşlar varmı ? ben tül kullanıyorum fakat bitane kafesim büyük ve tül tam kapatmıyor sürekli tüy vs. uçuşuyor streç film ile sararsak nasıl sarmalıyız büyük boy filmmi olmalı ? kullananlar yardımcı olursa sevinirim

2. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Kardeşim ben strec filmi 2-3 tur dolandiriyorum.yem ve kapi kismini kesiyorum.
    Gayette güzel oluyor

3. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben sardım ama pişman oldum geri söktüm. Parçaladılar bir de saracaksan kalın olsun

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

4. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Eğer kuşların kemirmiyosa çok güzel ve estetiğe çok önem vermiyorsan yapabilirsin. benimkiler bulduğunu delik deşik ediyor :) yarısına kadar yapmıştım ben.

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    büyük boy filmmi ? tüm kafesimi dolandırıyorsunuz

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    dişi tülüdelik deşik etti çıkardım streç filmle sardım onuda delik teşik etti çok agresif ne yaptıysam delik teşik ediyor

7. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    sizinkide iyimiş :D

8. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Film 30 cm film var hemen hemen.kafesin üst cati kismi hariç diğer tarafi komple 2-3 tur .

9. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Streç filmini hiç bir zaman tavsiye etmiyorum, kuşlar üzerinde. Yoğunlaşma etkisi yapıyor, mesela biz insanlar üstünde yoğunlsşna olunca demire dokunursak elektrik çarpıyor gibi oluyor

10. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    valla artık erkeğide delik teşik edicek diye korkar oldum :D buaralar cinnet geçiriyor sanki :D erkek uyurken dövmek kuyruğunu çekmek anlamadım gitti cadalozu :D

11. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bendede bitane çek dişi var kafesinin içindeyken terminatör gibi fakat saldıgımda yanı başımdan ayrılmıyor ama kafesin içindeyken yem koymak bile ölüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:45 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

sizin söylediğinizle gayet mantıklı rahatsız edebilir ve uçtukları için elektrik akımı yaratma şansı cok yüksek

12. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    aslında bikaç güne kadarçok sakin bir kuştu..ne olduysa birden tırladı :D yine elimize falan geliyor ama erkeği dövmek kuyruğunu ekmek ve nedense hep aç her dakika erkek doyursun modunda :D garibim ne kadar yem varsa erkek yiyor hoop kıza boşaltıyor..sanki kızımızın ayakları yok kendi yemeye üşeniyor :D cadı demiyorum ben boşuna :p

13. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Ben strec film kullanıyorum memnunum şuana kadar parçalamadılar ama tamamını sarmadım alttan 10cm (tabandan kapıya kadar) sarmak yeterli.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kafese streç