Karadeniz Pet

Streç Film

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar kafeslerini streç film ile saran arkadaşlar varmı ? ben tül kullanıyorum fakat bitane kafesim büyük ve tül tam kapatmıyor sürekli tüy vs. uçuşuyor streç film ile sararsak nasıl sarmalıyız büyük boy filmmi olmalı ? kullananlar yardımcı olursa sevinirim

Kardeşim ben strec filmi 2-3 tur dolandiriyorum.yem ve kapi kismini kesiyorum.
Gayette güzel oluyor

Ben sardım ama pişman oldum geri söktüm. Parçaladılar bir de saracaksan kalın olsun

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

dişi tülüdelik deşik etti çıkardım streç filmle sardım onuda delik teşik etti çok agresif ne yaptıysam delik teşik ediyor

Film 30 cm film var hemen hemen.kafesin üst cati kismi hariç diğer tarafi komple 2-3 tur .

Streç filmini hiç bir zaman tavsiye etmiyorum, kuşlar üzerinde. Yoğunlaşma etkisi yapıyor, mesela biz insanlar üstünde yoğunlsşna olunca demire dokunursak elektrik çarpıyor gibi oluyor

valla artık erkeğide delik teşik edicek diye korkar oldum :D buaralar cinnet geçiriyor sanki :D erkek uyurken dövmek kuyruğunu çekmek anlamadım gitti cadalozu :D

bendede bitane çek dişi var kafesinin içindeyken terminatör gibi fakat saldıgımda yanı başımdan ayrılmıyor ama kafesin içindeyken yem koymak bile ölüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:45 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

Streç filmini hiç bir zaman tavsiye etmiyorum, kuşlar üzerinde. Yoğunlaşma etkisi yapıyor, mesela biz insanlar üstünde yoğunlsşna olunca demire dokunursak elektrik çarpıyor gibi oluyor

sizin söylediğinizle gayet mantıklı rahatsız edebilir ve uçtukları için elektrik akımı yaratma şansı cok yüksek

bendede bitane çek dişi var kafesinin içindeyken terminatör gibi fakat saldıgımda yanı başımdan ayrılmıyor ama kafesin içindeyken yem koymak bile ölüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:45 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

sizin söylediğinizle gayet mantıklı rahatsız edebilir ve uçtukları için elektrik akımı yaratma şansı cok yüksek

aslında bikaç güne kadarçok sakin bir kuştu..ne olduysa birden tırladı :D yine elimize falan geliyor ama erkeği dövmek kuyruğunu ekmek ve nedense hep aç her dakika erkek doyursun modunda :D garibim ne kadar yem varsa erkek yiyor hoop kıza boşaltıyor..sanki kızımızın ayakları yok kendi yemeye üşeniyor :D cadı demiyorum ben boşuna :p

Ben strec film kullanıyorum memnunum şuana kadar parçalamadılar ama tamamını sarmadım alttan 10cm (tabandan kapıya kadar) sarmak yeterli.

Geri