Karadeniz Pet

stres ishal yaparmı?

gkhnyvz88

Meraklı Üye
merhaba cumartesi (1 hafta once ) almış olduğum kuşum ile diğer kuşlarımı bugün serbest bıraktım kafesi temizlemek için tabi kafesten çıkmadılar ama ben çıkarttırdım :( hepsi güzelce uçtular perdeye kondular çerçeveye kondular kafesi temizledim geçen hafta almış olduğum oğluşumu kafese koydum. diğerlerinide koydum ancak oğluşumkoyu kıvamlı ishal olmuş sanırım. resimlerinide ekliyeyim ama hemen suyuna ishal kesici koydum panikledim.

:confused::confused::confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:57 -->-> Daha önceki mesaj 10:48 --

birde bu tam ishalmi? yani rengi değişik ama top gibi yanı katı gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:28 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

yardım arkadaşlar bu arada ishal dediğim kuş çok su içiyor ondan olabilirmi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:37 -->-> Daha önceki mesaj 11:28 --

yokmu yardım edecek?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 11:37 --

şimdi bir damla elma sirkesi verdim.

Koyu kıvamlı ishal olmaz herhalde ama dışkının yapışmasından dolayı suya sirke yerine ishal ilacı ekleyin, stres insanda bile ishal yapıyor, kuşlarda yapması normaldir.

cevaplarınız için teşekkür ederim. sıcak kavanoz koydum yanına kafesi sıcak suyla yıkadım sımdı suyuna vıtamın koydum agzına bır damla sırke damlattım (elma ) gecen 1 tanesı ishalden dolayı ve gelişim rahatsızlıgından dolayı felç geçirip öldü o yüzden çok panikliyorum. Mamalarına patates rendesi eklicem şimdide.

stresten olmuştur çünkü hastalık da sıvı oluyor bunda sıvı dışkı olmamış ama bazen stres en kötü şekilde sıvı yapabiliyor.

inşallah öyledir. ben yineden önlemlerini aldım. patates haşladım. kuşuma elma sirkesi içirdim. suyuna eczaneden aldığım vitamin surubu attım. 2 tane kaynar su koydum kavanoza kafesın yanına koydum. umarım duzelır :(

Bu dışkı normal mi alalı. 1,5 gün oldu daha dışkı böyleydi poposuna yapışıyor. Dün biraz yem yedi normale döner inşallah takipteyim

2jfdqbm.jpg

http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...llanma-yontemleri/yeni-yavru-diski-29615.html

konuyu inceleyip daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Geri