Karadeniz Pet

Suni Dölleme Hakkında

huseyinacikoz066

Paylaşımcı Üye
Bugün kuşlarıma, 45 gündür yumurta gelmemesi sonucu suni dölleme yaptım.

Erkekten 2-3 damla sperm sağabildim.
İyi beslediğimi düşünerekten kısır olmadığına artık emin oldum.

Dişiye de spermi emdirebildim.

Eğer suni dölleme başarılı olduysa ne kadar gün sonra yumurta gelir ?

Deneyen var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasıl yaptın, ben de evcil kuşumun soyunu devam ettirmek istiyorum fakat baskınlık kuramiyor ve korkak. Belki denerim.

Nasıl yaptın, ben de evcil kuşumun soyunu devam ettirmek istiyorum fakat baskınlık kuramiyor ve korkak. Belki denerim.

Hocam, internette videoları var. Alman gereken heparinsiz kapiller suni dölleme tüpü.

Benim imkanım olmadı, kulak çöpününün pamuklu kısımları kestim. Temizledikten sonra Onunla yaptım.

Allah akıl fikir versin...

Suni dölleme herkesin yapabileceği birşey değil, hayvanın üreme organına zarar verme riskiniz fazla üreme organında kanama çabuk oluşabiliyor bu sebeple canlı kaybı fazla oluyor.

Suni dölleme nesli korunması gereken canlılarda tam profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

Daha önce de dedim fanteziye girmeyin, sırf yavru alabilmek adına hayvanları canlarından bezdirmeyin...

Hocam, internette videoları var. Alman gereken heparinsiz kapiller suni dölleme tüpü.

Benim imkanım olmadı, kulak çöpününün pamuklu kısımları kestim. Temizledikten sonra Onunla yaptım.

Bu tehlikeliymiş ya, baktım ben bi tsne buldum. Kız kuşu eliyle çiflestiriyor sonra tüpü kullanıyor o daha kolay ve kuş için daha sağlıklı gibi.

Çok saçma minicik canlara bu şekilde müdahelede bulunmak.

Suni dölleme ve kulak çöpünün absürdlüğünü geçtim de acaba yumurta gelir mi ? Dişi kızgın değilken sprem aktarmak boş yere yapılmış demektir.

Suni dölleme ve kulak çöpünün absürdlüğünü geçtim de acaba yumurta gelir mi ? Dişi kızgın değilken sprem aktarmak boş yere yapılmış demektir.

Dişi kızgın hocam. Yapabilirsen iğneylede olur neden olmasın ?
Yetim olmasa yapmazdım.
Hemşireyim ben elim yatkın, kendine güvenmeyen zaten yapmasın.

Son zamanlarda dişininde hareketleri değişmişti aşırı hırçınlaşmaya başladı, çünkü yumurta gelmiyor 45 gündür yuva hazırlığında kuş. Hayvanada yazık. Ayırıpda erkeğide değiştirmek istemiyorum.
İlk kuluçkaya mahsus yapıyorum.
Döl kanalı yırtılıp genişledikten sonra zaten diğer kuluçkalarda kendileride yaparlar.

Bugünde dünde suni dölleme sonrası çiftleşme gerçekleşti.

Kulak çöpünü dezenfekte ettikten sonra kontaminasyon kurallarına uyarak yaptım, merdiven altı yapılmış gibi aklınıza gelmesin.