Karadeniz Pet

sürekli uyku isteği

Cansu Türkyolu

Meraklı Üye
Merhaba
Muhabbet kuşum kafesinde olduğunda çoğunlukla uyku halinde ve bir müddet sonra da uyuyor. Bize alışamadı o yüzden kafesinden dışarı çıkmıyor pek. Ben parmağımı uzattığımda dışarı cıkartırsam çıkıyor. Yani öyle çok dısarda da durmuyor. Uyuyor uyanıp yem yiyor sonra biraz kaşınıyor tekrar pofuduklaşıp uyku haline geçiyor.
Dışkısında herhangi bi problem yok ishali ya da renk anomalisi yok. Ateşi de yok. Tüy değişiminin sonunda şuan başında 2-3 kapsül kaldı sadece.
Sevdiği 2 oyuncağı var onunla dikkatini çekip oynatıyorum biraz daha doğrusu ben uzaklasnca oynuyor. Bir de sabahları kus seslerini duydukca yerinde duramıyor.
Bu halleri neden? Hastalık belirtisi yok, vitamini probiyotiği meyvesi maması hepsi tamam. Mutsuz mu da böyle oluyor ya da?

Eş alma zamanı gelmiş. Tek beslersenizde ilgi çok beklerler.

Dişiler erkeklere göre daha zor alışırlar. 2 aylık felan erkekle değiştirirsen daha iyi olur konuşmayıda öğretirsin. Dişiler pek hafızada tutmuyor.

Dişiler erkeklere göre daha zor alışırlar. 2 aylık felan erkekle değiştirirsen daha iyi olur konuşmayıda öğretirsin. Dişiler pek hafızada tutmuyor.

Evet öyle yapıcam inşallah ama konuşma açısından değil de alışamayıp benimle üzüleceği için.
Kuşun durumu eş istemesinden kaynaklanıyor yani?

Geri