Karadeniz Pet

Telefon önerisi

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
casper diye saçma sapan bi telefon kullanıyorum bana bi telefon önerin.

asus zenfone 2- 32 gb lik modeli bi araştır tavsiye ederim

1800 Civarı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:37 --

LG G Flex 2 16 GB

LG G3 D855 32GB

arasında kaldım.

lg lerde iyi sağlam telefon kendim kullanmadım ama cevremde g3 kullanan cok ve cok menmunlar ama alırken dikkat et ithalatçı garantili alma lg türkiye garantili al

pek anlamam bu işlerden ithalatçı yazıyor hepsiburada'da genelde dikkat ettimde

Şuan LG G3 32GB modelini kullanmaktayım ve oldukça memnunum. Telefonumu paralel ithalat olarak aldım GittiGidiyor sitesinden. Ben gidip de asla GENPA vs. garantili cihazlara fazla para verme taraftarı değilim. Son 2-3 telefonum hep GittiGidiyor üzerinden alınma ve tamamı paralel ithalet cihazlar. Sonuçta telefonunuzda oluşabilecek hataların %99'u kullanıcı hatası olarak geçiyor bu yüzden GENPA vs. gibi Türkiye garantisi kapsamında olsa dahi ücret ödemeye tabisiniz. Paralel ithalat telefonlar yurtdışından gelme kayıtsız telefonlar değildir. BTK tarafından kayıt edilen cihazlardır. Zaten İMEİ sorguladığınız vakit kayıtlı görünmektedir. Sadece garantiyi sağlayan firma GENPA vs. değilde herhangi bir AVM'de ki telefoncuyu düşünün garantiyi sağlayan firma bunlar oluyor. Yaza doğru satıp Allah nasip ederse İOS serüvenine katılacağım. iPhone 6S 64GB modelini alma düşüncem var bakalım :)

Belirtmiş olduğunuz rakamlarda alınabilecek en güzel telefonlar iPhone 5S, LG G3, LG G4..

Samsung 2 defa kullandım 2 defa pişman oldum. Bir daha asla kullanmayı düşünmüyorum kimseyede tavsiye etmem.

lg g3 yada g4 bende va memnunum özellikle görüntü kalitesi ve ön kamerası iyi

g3 hem kamera hemde ekran kalitesi çök iyi 2 ay önce aldım memnün kaldım açıkcası
zenföne de çök iyi ama asüs servisi kötü

lg g3 ben kullanıyorum g4 de kardeşim. ikimiz de çok memnunuz. aktif kullanımla tüm gün çok rahat gidiyor pil ömrü. takılma da yapmıyor.

1800 Civarı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:37 --

LG G Flex 2 16 GB

LG G3 D855 32GB

arasında kaldım.

Hocam ben Sony Xperia Z5 Compact öneririm o fiyata. Yine kendiniz de araştırın. Boyutu hem küçük, cebe sığacak kadar, kamerası da çok iyi.

Tek tavsiyem Samsung'dan uzak durun. Çünkü satış sonrası en ufak bir teknik sorunda kafanızı duvarlara vurursunuz.

alıcaksan iphone alıcaksın arkanı yaslayıp telefon kullanıyorum dficeksin bikere kendi işletim sistemi var telefonun virus sıkıntısı yok ve herkesin taklit etmeye çalıştığı bir makina. Yıllardır iphone kullanan birisi olarak pişman olmucağını garanti ederim ;)

alıcaksan iphone alıcaksın arkanı yaslayıp telefon kullanıyorum dficeksin bikere kendi işletim sistemi var telefonun virus sıkıntısı yok ve herkesin taklit etmeye çalıştığı bir makina. Yıllardır iphone kullanan birisi olarak pişman olmucağını garanti ederim ;)

Hocam, 1800 TL civarı denmiş. Iphone'lar bayağı uçuk fiyat olarak :)

Son düzenleme:
Hocam, 1800 TL civarı denmiş. Iphone'lar bayapı uçuk fiyat olarak :)

5s le giriş yapsın devamı gelir :) ben ilk cıkmıştı hiç unutmuyorum 3gs almıştım 2,850 lira falandı o gündür hep iphone kullandım android işletim sistemli telefonlarda genelde virus sıkıntısı var tasarım olarak beğendiğim bir cihazda sony xperia z5 şuan 6s kullanıyorum ama olduda birgün androide geçersem sony tercih ederim heralde.

Son düzenleme: