Karadeniz Pet

Toplu 2015 bilezik sipariş!!

Son olarak kimden alinmaya karar verildi ve alinmasi durumunda fiyat nesir odeme nasil yapilir

Arkadaşın önerdiginden yaptırırz büyük ihtimal normalde tanesi 1 tl toplu alımda indirim yapabilcegini söyledi

Odeme islemi ne sekilde gerçeklesecek

Demek istediğinin anladım Furkan. "Bir bilezik sipariş için derneğe üye olmaya gerek yok, zaten organizasyonlara katılamayacam." diye düşünüyorsun. Dernek üyelik sertifikası bile ilerde karşılaşabileceğin bir takım sorunları çözmende yardımcı olacaktır.

O sertifikalar bir nevi işin diploması sertifika programı varsa kesinlikle dernek üyeliği şart üreticilik yapan düşünen arkadaşlar bu sertifikalardan edinsinler.

....

Saticinin hesabina direk onla yapariz alisverisi forumdan diye soyleriz indirimini yapar onemli olan ciddi alicilar cikmasi

Hocam almayi dusunuyorum da anca p.tesiden sonra yapabilirim o isi

[MENTION=11906]Sedat TELLI[/MENTION] [MENTION=15154]mehmath[/MENTION] [MENTION=10055]nemesis[/MENTION] [MENTION=9108]ibrahimbulan[/MENTION] bide ben 5 kişi oluyoruz

bu arkadaşlar kaç adet alıcak peki ?

Son düzenleme:
40 adet civari alirim ay basibi arkadasim adinada 30 tane alabilirm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:15 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

Tam belli olmamakla birlikte

[MENTION=11906]Sedat TELLI[/MENTION] [MENTION=15154]mehmath[/MENTION] [MENTION=10055]nemesis[/MENTION] [MENTION=9108]ibrahimbulan[/MENTION] bide ben 5 kişi oluyoruz

bu arkadaşlar kaç adet alıcak peki ?
abicim bende bir 20 adet alabilirim ama ben ADANA yüreğirde oturuyorum nasıl alacam. parayı nasıl vercem bana kim getirecek.

Bende alırım yanlız fiyat kargo ne zaman bi netleştirin
Şimdilik fiyata göre 20 30 adet yeterli

Parayi saticiya gondercez o da bize kargolucak :)

parayı nasıl gndercez hesabınamı peki yalan dolan olmaz demi gendermezzler felan bi kere basıma geldi gönderdim 250 lira kafes gelmedi... :(

parayı nasıl gndercez hesabınamı peki yalan dolan olmaz demi gendermezzler felan bi kere basıma geldi gönderdim 250 lira kafes gelmedi... :(
nerden aldın kafesi.nasil gelmedi.ulasamadinmi satan kişiye.

İzmir'de bilezikleri kimden ve nereden temin ediyorsunuz, adres veya iletişim numarası var mı?

nerden aldın kafesi.nasil gelmedi.ulasamadinmi satan kişiye.

böyle bir sitede kus gibi adam satıyordum ilk 320 felan dedi almam dedim 1 hafta sonra kendi mesaj attı 250 alcanmı diye tmm dedim büyük 6 li mdf işte tm dedik dedi bana bu hesaba gönder bende göndercem adres aldı anlastık yarın su saatte diye ben gönderrdim o.ç göndermedi

Aluminyum dimi bu bilezik ler

Geri