Karadeniz Pet

Ustalar acil bakarmısınız ?

calculus07

Meraklı Üye
Muhammet hocam konuya bekleniyorsunuz :)
ustam senini verdiğim no da yahya hocamı aramıştım oda bende muhabbet yok diyip bi abimizi numarasnı vermişti üretici bugun gittim gerçekten harika kuşları var ama sadece ingiliz cinsi var başka yok çekoslavak falan yok yani neyse baktım çok güzel yavrular falan var neyse fiyata 80 tl dedi dedim ben çek dişi var onu getireyim falan ben dışardan kuş almıyorum ama bi getir bakayım 70 tl falan yaparız en son dedi sizce fiyat uygunmu ingiliz yavru için birde dediki ben kuşlara kanarya yemi(aspır) veriyorum ve benden kuş alınca sende ondan vermelisin ishal olur yoksa dedi bu konuda görüşlerinize ihtiyacım var

ben 5 ay önce arkadaşımdan yavru ingiliz almıştım 60 tl ye

yaw yokmu yardımcı olacak olan yarın gidecem almaya

50-60 arası ideal fazlası çok bence kardeşim.

Aspur versende olur vermesen de. Bir süre yem degisikliginden dolayı ishal olur ama onunda caresi var ;)

arada bir kanarya yemi vermek elbette yararlı bide dediğin ingiliz cinsi yavru diğerleri gibi aktifmi ve konuşma yeteneği varmı 60 tl gibi bi fiyata bnde alabilirim

arada bir kanarya yemi vermek elbette yararlı bide dediğin ingiliz cinsi yavru diğerleri gibi aktifmi ve konuşma yeteneği varmı 60 tl gibi bi fiyata bnde alabilirim

hocam dediğim üretici abi sadece ingiliz besliyor 40 tane falan yavru kuş var seç beğen al yani

arkadaşlar birde şu soruma cevap verirmisiniz şimdi 1.resimdeki kuşlarada ingiliz diyolar 2.resimdekilerede bugun alcağım için iyi öğrenmem gerekiyor alacağım kuş kırık falan olmasında sonra
jumbo-muhabbet-kuslari.jpg

bunada ingiliz deniyor
1237943_296113127197742_1138129232_n.jpg

Geri