petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vazelin bulaştı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alperen GONCA tarafından 17 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar erkek kuşumun her tirnaginin altindaki et şiş yarami cilt problemi mi bilmiyorum ama vazelin iyi gelir diye 3 gündür vazelin sürüyorum gagasın da hiçbirsey yok zaten ama arada kaçmak isterken göğüs tüylerine baya bulaştırıyor bende kurumasın diye yarım saat sonra kuş banyoluğa alışmadı diye göğsüne biraz fisfisla su puskurtuyorum ama kuşun göğsü hala kremli kötü gözüküyor bunun bi zararı olurmu ? Nasıl temizleyebilirim ? Dişi kuşumla aralarında bi problem olur mu? Yardim lütfen bu konuyu açmayı uygun gördüm

2. botaninko

botaninko New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşar da bir kaç gündür öyle. çok anlamam ama bence problem olmaz. bir kaç kez daha yıkarsan zamanla geçer herhalde.

Sayfayı Paylaş