petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin kullanımı nasıldır ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve serkankara tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. serkankara

merhaba arkadaşlar muhbabbet kuşum için vitamin aldım nasıl kullanıldgını acıklarsanız çok sevinrim

2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Vitaminin adı şekli veya tipi var mı . Ona göre değişebiliyor sanırım vitamin kullanımı.

3. serkankara

avisol damlatma süspansiyonu viamin

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

avisol -a ise kırmızı bir kutusu varsa ben suluğa 2-3 damla damlatıyorum 1.5 günde suluğu kafeste tutuyorum sonra dezenfekte ediyorum suluğu. Bunu hafta da 1 yada 2 kez yap . Avisol-a nın neden kullanıldığını biliyormusun peki. Hani bilmeden yanlış kullanma .

5. serkankara

kırmızı bi kutu ama a falan yazmıyo okudugum yazılarda muhabbet kuşu için faydalı oldugunu duydum dirençli tutarmış

6. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Tüy dökme döneminde verilir benim bildiğim kadarıyla ve de stresli olduğu zamanlar da. Ama faydası vardır her zaman .

Sayfayı Paylaş