petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yakışıklıyı bugün aldık Irkı nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mudo DURMUŞ tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    #1 Mudo DURMUŞ, 13 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 13 Temmuz 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    boydan bir resim çekerseniz daha iyi yardımcı olunabilir

3. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    2. fotoğraf boydan anlaşılmıyorsa bi tane daha çekim

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yerli. Severdim çikoyu tüh

6. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    kaçan dişiye değilde çikoya çok üzüldüm ya küçücük bi hayvandı ama evin neşeseydi vallahi :( 2 3 ay sonra bu kuşuda çiko giibi konuştururum yarından başlıyoruz eğitime

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

çok sağ ol levent hocam

7. oguzhan01

oguzhan01 Guest

hayırlı olsun yerli ırk kuşunuz. birşey sormak istiyorum aldığınız yer çek olarak verdi ise yüksek bir fark vermediniz umarım böyle durumlarda sık karşılaşıyoruz bu tip farklar ile?

8. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    sürekli aynı yerden aldığım için hep aynı fiyat yavrular 40 lira verdim ama dediğinize katılıyorum petshopcuların çoğu hep fazladan sömürme amacında oldukları için yüksek fiyata satıyorlar sıradan kuşları bile

9. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    Yerli erkek kuş

10. oguzhan01

oguzhan01 Guest

hayırlı uğurlu olsun yeni arkadaşınız :)

11. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun bizde yesilimize es almistik aldigimi gün yeşil kacti :( çok uzulduk. Ama simdi yeni yavruslarimiz var çok şükür. Hayirli olsun kusun

12. korhan korkmaz

Kardeşim kuşun hayırlı olsun kaçan kuşunada üzüldüm fakat bende yavru alıyorum hep böyle ceresi olmuyor ya ya beyaz oluyo ya karışık tonlarda oluyo benmi denk getiremiyom napıyom anlamıyom.

13. eren aydın

eren aydın New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşa çok benziyor maşallah güzel bir erkek :)

14. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:21 -->-> Daha önceki mesaj 03:20 --

Teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:24 -->-> Daha önceki mesaj 03:21 --

2 tane dişi kuşum kaçtı gram üzülmedim ama emek verip konuşturduğum kuş kaçınca bir hayli üzüldüm kuştan çok arkadaş gibiydi valla :( sağlık olsun artık umarım biri bulurda güzel güzel bakar. Teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:26 -->-> Daha önceki mesaj 03:24 --

teşekkür ederim. bazı kuşların ki çok keskindir direkt belli eder cinsiyetini muhtemelen denk gelemiyorsundur veya aldığın yerde bulundurmuyorlar başka yerler bak istersen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:28 -->-> Daha önceki mesaj 03:26 --

Teşekkürler :) iyi bir Galatasaraylıyım fakat yeni arkadaşımız siyah beyaz :)

Sayfayı Paylaş