Karadeniz Pet

Yardım Edebilirmisiniz lütfen

• Konbuyu başlatan Teknoay.org
  • Başlangıç tarihi
Tamam teşekkür ederim çocuk aspirinleri kırıp toz halinde suluguna koysak kolundaki acısını durdururmu

Rica ederim ama dediğim gibi takibi iyileşene kadar bırakmayın emin olduktan sonrada belli bir süre yine takipte kalın... aspirini ilk kuşumda uygulamıştım, ama tam hatırlamıyorum işe yaramıştı sanırım canlanmıştı,az miktar ucundan kırıp yedirebilirsiniz toz olduğu için babam söylemişti acı değildir aspirin yiyebilir diye... Yine sizinki gibi hastalanmıştı oda...

Son düzenleme:
Rica ederim ama dediğim gibi takibi iyileşene kadar bırakmayın emin olduktan sonrada belli bir süre yine takipte kalın... aspirini ilk kuşumda uygulamıştım, ama tam hatırlamıyorum sonucunu az miktar ucundan kırıp yedirebilirsiniz toz olduğu için babam söylemişti acı değildir aspirin yiyebilir diye... Yine sizinki gibi hastalanmıştı oda...

Tamam teşekkür ederim tavsiyeleriniz için rahatsız ediyorum ama sizi bide bu avisol vitaminleri felan var suluguna alıp koysam iyileşme durumu hızlanırmı sizce ?

Tamam teşekkür ederim tavsiyeleriniz için rahatsız ediyorum ama sizi bide bu avisol vitaminleri felan var suluguna alıp koysam iyileşme durumu hızlanırmı sizce ?

Önemli değil :) Elbette işe yarayacaktır, fakat doğal olarak verebilirseniz daha iyi olacaktır örneğin limon suyunu suluğuna 3 damla damlatmak gibi, tarihine dikkat ederek multivitaminde alabilirsiniz suluğuna her seferinde 3 damla yetecektir...

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim Emrehan dilekçi ben size dönerim zaman geçtikçe inşallah düzelir kuşum

Muhabbet Kuşum'da hapşırma!

Arkadaşlar kuşum sabahtan beri hapşırıyo4. Az önce elime aldım ve burnundan bir sıvı çıktı. Lütfen yardımcı olun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Grip olmuş olabilir sıvı hangi renkdi foto atarsanız iyi olur

Sıvı etrafa dağıldı bir kısmı yüzüme geldi ordan anladım fotoğrafını çekecek bir sıvı yok yani peki sizce neden grip olmuştur grip kuşa zarar verir mi

Sindirimle alakali bir şey olabilir suyu bozulmuş olabilir tazeleyin

Bir yere çarpmıştır. Yaralanma falan yoksa kendi haline bırakın.

Bir soru için tek konu açınız lütfen konular birleştirildi

Geri