petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım Edermisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emrah74 tarafından 7 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Emrah74

Emrah74 Guest

Mrb Arkadaslar aynı anne babadan 1.kuluckadan aldıgım yavruyla 2.kuluckadan aldıgım yavruyu ese atmak istiyorum.birkac üreticiye danıstım hıc bır sıkıntı olmaz dediler tereddütte kaldım bilgili arkadaslardan yardım bekliyorum.. Tşkler..

#1 Emrah74, 7 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Aralık 2014
  2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    yanlış mı anladım aynı anne-babadan kuluçkaları farklı yavruları eşe atmak istiyorsun ?
    Anne baba aynıysa yavrular sakat çıkar saten 1-2 tane yavru çıkacak oda sakat olma riski var değmez bir tanıdığa verin 1 kuşu başka alın öyle eşe atın

3. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    yavrular sakat çıkabilir. çifte atmak istiyosanda senin bi kuşu götür(bence dişi) ordan kızışmış başka dişi al. aynı kandan olması sorun çıkartabiliyor

4. fatih akso

yavrular sakat çıkar hiç deneme bence

Sayfayı Paylaş