petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardimci olursaniz sevinirim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve istanbul tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. istanbul

istanbul New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar erkek kusumun yanina bir disi alali bugun 3.hafta oldu ne birbirlerini kasiyorlar ne de yemkusuyorlar disi erkek yaklasir yaklasmaz gagaliyor bagiriyor. Petshopdan almistim bu disiyi erkege secme imkani vermedim kuslar pek guzel degildi en secip getirdim bu disiyi yerli kuslardan daha iriydi ama sanirim es tutmuyorlar cunku ayni tunekte durduklarinda bile erkek biraz yanassa kiz bagiriyor benim simdi ne yapmam lazim birde havuc ve nijer veriyorum disinin ceresi kahverengi olmaya basladi ama hala tik yok.suanda disi oyle bagiriyorki erkege evin icinde uyunmaz hala geldi ne yapacagim hic bilmiyorum.

#1 istanbul, 2 Ocak 2015
    Son düzenleme: 2 Ocak 2015
  2. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    3 hafta geçmesine rağmen kuşlar birbirine alışamamış , ısınamamış ise bence vakit kaybetmeden değişin dostum . Forumda birçok üretici arkadaş mevcut [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abimizde damızlık kuşlar mevcuttu.

#2 Mert ÇAPACI, 2 Ocak 2015
  3. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    bencede vakit kaybetmeyin değiştirin kuşları eğer yavru almak istiyosanız iki tane damızlık kuş alın
    eğer yavru almak değil konuşturmak için falan alcaksanız erkek bir yavru kuş alın
    benim kuşlar ilk günden birbirini kaşımaya yem kusmaya öpüşmeye kur yapmaya başlamışlardı yani eş olmuşlar ama senin kuşlar üç hafta geçmesine rağmen eş olamamışlar dişi erkeği ilerde yaralayabilir değiştir bence
    yada erkğin yanına yeni bir dişi alın ama bu sefer erkek seçsin

#3 Rassien, 2 Ocak 2015
  4. eleysa

eleysa Guest

benimkiler 1 yıldır kankiler :D

5. istanbul

istanbul New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek mubisimi vermek istemiyorum onun yanina bir es istiyorum anlasabileceklerj pet shopa gittim anlasamiyorlar diye kapi disari edildim resmen

6. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    gerçekten ne kadar düzenbaz insanlar var satmadan önce anlaşamazlarsa getir değiştiririz derler sonrada kapı dışarı ederler bence sitede dişi kuşunuzla değiştirecek birisi çıktığında değiştirin şimdilik kuşları ayırın

7. istanbul

istanbul New Member

Beğenileri:
    0
    Yorumlariniz icin cok tesekkur ederim umarim ortak bi sonuca varabilirim

8. ahmetçik

ahmetçik New Member

Beğenileri:
    0
    yeni katıldım soru sormak için nerye bulcaz

9. ahmetoğuz

ahmetoğuz New Member