Karadeniz Pet

yardimci olursaniz sevinirim.

istanbul

Yeni Üye
Arkadaslar erkek kusumun yanina bir disi alali bugun 3.hafta oldu ne birbirlerini kasiyorlar ne de yemkusuyorlar disi erkek yaklasir yaklasmaz gagaliyor bagiriyor. Petshopdan almistim bu disiyi erkege secme imkani vermedim kuslar pek guzel degildi en secip getirdim bu disiyi yerli kuslardan daha iriydi ama sanirim es tutmuyorlar cunku ayni tunekte durduklarinda bile erkek biraz yanassa kiz bagiriyor benim simdi ne yapmam lazim birde havuc ve nijer veriyorum disinin ceresi kahverengi olmaya basladi ama hala tik yok.suanda disi oyle bagiriyorki erkege evin icinde uyunmaz hala geldi ne yapacagim hic bilmiyorum.

Son düzenleme:
3 hafta geçmesine rağmen kuşlar birbirine alışamamış , ısınamamış ise bence vakit kaybetmeden değişin dostum . Forumda birçok üretici arkadaş mevcut [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abimizde damızlık kuşlar mevcuttu.

Son düzenleme:
bencede vakit kaybetmeyin değiştirin kuşları eğer yavru almak istiyosanız iki tane damızlık kuş alın
eğer yavru almak değil konuşturmak için falan alcaksanız erkek bir yavru kuş alın
benim kuşlar ilk günden birbirini kaşımaya yem kusmaya öpüşmeye kur yapmaya başlamışlardı yani eş olmuşlar ama senin kuşlar üç hafta geçmesine rağmen eş olamamışlar dişi erkeği ilerde yaralayabilir değiştir bence
yada erkğin yanına yeni bir dişi alın ama bu sefer erkek seçsin

Son düzenleme:
bencede vakit kaybetmeyin değiştirin kuşları eğer yavru almak istiyosanız iki tane damızlık kuş alın
eğer yavru almak değil konuşturmak için falan alcaksanız erkek bir yavru kuş alın
benim kuşlar ilk günden birbirini kaşımaya yem kusmaya öpüşmeye kur yapmaya başlamışlardı yani eş olmuşlar ama senin kuşlar üç hafta geçmesine rağmen eş olamamışlar dişi erkeği ilerde yaralayabilir değiştir bence
yada erkğin yanına yeni bir dişi alın ama bu sefer erkek seçsin

Erkek mubisimi vermek istemiyorum onun yanina bir es istiyorum anlasabileceklerj pet shopa gittim anlasamiyorlar diye kapi disari edildim resmen

Erkek mubisimi vermek istemiyorum onun yanina bir es istiyorum anlasabileceklerj pet shopa gittim anlasamiyorlar diye kapi disari edildim resmen

gerçekten ne kadar düzenbaz insanlar var satmadan önce anlaşamazlarsa getir değiştiririz derler sonrada kapı dışarı ederler bence sitede dişi kuşunuzla değiştirecek birisi çıktığında değiştirin şimdilik kuşları ayırın

gerçekten ne kadar düzenbaz insanlar var satmadan önce anlaşamazlarsa getir değiştiririz derler sonrada kapı dışarı ederler bence sitede dişi kuşunuzla değiştirecek birisi çıktığında değiştirin şimdilik kuşları ayırın

Yorumlariniz icin cok tesekkur ederim umarim ortak bi sonuca varabilirim

yeni katıldım soru sormak için nerye bulcaz

Geri