Karadeniz Pet

Yardimlariniz icin simdiden tesseurler

34arda34

Meraklı Üye
arkadaslar kuslarim 5 ay oldu ciftler disinin kemirmedigi yer yok tunek yuva gaga tasi balik kemigi nijerde duzenli veriyorum disiyi aldigimdan beri yaklasik 5 ay burnunun tamami olmasada hafifi kahverengi ama 5 aydir erkek kur yapmaktan usanmiyo ama hala en ufak ciftlesme belirtileri yok yaslarida yetiskin erkek 1 yasin uzerinde diside 1 yasa yakin sizce erkek bceremiyomu anlamadi bu arada kuslarin yeri tavanda rahatsiz olmammaliri icin tavana astim simdiden tesekur ederim

Kimi zaman sabretmekten başka yapacak birşey olmuyor.
1 sene bekleyenler biliyorum. :)

sabrederim sabretmesine ama benim ogrenmek istedigim acaba kisirilik veya ne bilim erkek kuslarda bazilarinda suluga tunege kur yapma cifttlesme ye kadfar variyo benim erkekte bunlarda yok kiz kadar erkekkte kizismamis olabilirmi benim aklima yatmayan bunlar acaba kuslarda mi benim goremedigim bir problem var

kısır olsalar, ciftlesirler yumurta olmaz.. ya da ciftlesirler yumurtalar hep böş olurdu.. kuslar ciftlesene kadar kısırlıktan süphelenmeyin.. Doğru zamanın gelmesi bazen biraz sürebiliyor..

peki erkek disiden baska hibirseye kur yapmiyo yani nette gordugumuz diger kuslar gibi tunege veya suluga kur yapmasi ciftlesmesi olmuyo sizce daha kizismamis anlamina geliyo mu

erkek hazır demekki, dişide bitiyor iş.. bakımını güzel yap, beklemeye geç..

erkek hazır demekki, dişide bitiyor iş.. bakımını güzel yap, beklemeye geç..

valla kardes mamayi duzenli vermiyorum onun disinda kral gibiler vitamin ve nijer duzenli veriyorum haftada bir kafesi komple yikiyorum kuslari bu arada hic salmiyorum 3 aydirda tavana asililar rahatlar yani baska eksik varsa yapmaya hazirim tessekurler bu arada yardimlarin icin

benimde düzenli mamaya basladıktan sonra yavrular gelmeye baslamıstı. belki kuslar ciftlesecekti mama vermem de denk geldi üzerine..

Geri