petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardimlariniz icin simdiden tesseurler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 34arda34 tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar kuslarim 5 ay oldu ciftler disinin kemirmedigi yer yok tunek yuva gaga tasi balik kemigi nijerde duzenli veriyorum disiyi aldigimdan beri yaklasik 5 ay burnunun tamami olmasada hafifi kahverengi ama 5 aydir erkek kur yapmaktan usanmiyo ama hala en ufak ciftlesme belirtileri yok yaslarida yetiskin erkek 1 yasin uzerinde diside 1 yasa yakin sizce erkek bceremiyomu anlamadi bu arada kuslarin yeri tavanda rahatsiz olmammaliri icin tavana astim simdiden tesekur ederim

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kimi zaman sabretmekten başka yapacak birşey olmuyor.
    1 sene bekleyenler biliyorum. :)

3. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0

sabrederim sabretmesine ama benim ogrenmek istedigim acaba kisirilik veya ne bilim erkek kuslarda bazilarinda suluga tunege kur yapma cifttlesme ye kadfar variyo benim erkekte bunlarda yok kiz kadar erkekkte kizismamis olabilirmi benim aklima yatmayan bunlar acaba kuslarda mi benim goremedigim bir problem var

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kısır olsalar, ciftlesirler yumurta olmaz.. ya da ciftlesirler yumurtalar hep böş olurdu.. kuslar ciftlesene kadar kısırlıktan süphelenmeyin.. Doğru zamanın gelmesi bazen biraz sürebiliyor..

5. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    peki erkek disiden baska hibirseye kur yapmiyo yani nette gordugumuz diger kuslar gibi tunege veya suluga kur yapmasi ciftlesmesi olmuyo sizce daha kizismamis anlamina geliyo mu

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    erkek hazır demekki, dişide bitiyor iş.. bakımını güzel yap, beklemeye geç..

7. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0

valla kardes mamayi duzenli vermiyorum onun disinda kral gibiler vitamin ve nijer duzenli veriyorum haftada bir kafesi komple yikiyorum kuslari bu arada hic salmiyorum 3 aydirda tavana asililar rahatlar yani baska eksik varsa yapmaya hazirim tessekurler bu arada yardimlarin icin

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    benimde düzenli mamaya basladıktan sonra yavrular gelmeye baslamıstı. belki kuslar ciftlesecekti mama vermem de denk geldi üzerine..

Sayfayı Paylaş