Karadeniz Pet

Yardimlarinizi bekliyorum ?

• Konbuyu başlatan ErenHtp
  • Başlangıç tarihi
siz bilirsiniz önerileri dikkate alın bence... bide dışkı önemlidir gözlemleyin hastaysa yakında ishalde olacaktır.

Haaa bu arada disinin diskisi 3 gundur flan cok iri koyu yesil erkek gibi degil hasta flan mi ya bu kus ?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yok dede olacan onu diyo o dışkı sana :D

Ama hocam duyolar hasta hasta diye korkuyorum o kus benim pasaya uyan tek kuş kesinlikle birsey olmamali yumurtlamasi onemli bile değil beraber olsunlar yeter ama gercekten bugun kabarik durmus nedense

dışkısının fotosunu yüklerseniz daha kesin konuşulabilir. bir de dişinin poposunu elleyin nazikçe. yumurta varsa da ilk seferde böyle bitkin görünebiliyorlar. belirgin bir şişlik hissedeceksiniz.

Diskiyi degilde suandaki fotosumu atsam disinin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 21:58 --

vmuhy.jpg

vmum3.jpg

foto tam istediğim gibi değil ama var bence. çiftleşiyorlar mı peki? yoksa kızışma yumurtası olabilir. bide ilk kuluçkaysa boş çıkar büyük ihtimal.

Bos olur herhalde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:21 --

vmvby.jpg
3 gun onceki hali

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

vnwwb.jpg

Geri