Karadeniz Pet

Yardımlarınızı Bekliyorum

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
konu iptal

Son düzenleme:
Ben elimden geleni yapacam bilgisayar çok istiyordu onu alacam birde sıfır telefon

Geçmiş olsun abine kardeş.

Empati kurmak gerekirse bana böyle bi yardım gelmesi pek mutlu edici olmaz.Daha

çok bakliyat ve yiyecek ürünleri olsa yararı olurdu. O durumda ve bir süre iş görememezlik şartlarında... (Niye böyle bir empati kurdum

bilmiyorum.)

Geçmiş olsun.

++++++++++++++

Son düzenleme:
Çok çok geçmiş olsun. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur. Kötü bir durum. Ah bizim ''Ben yaparım, bana bir şey olmaz!'' diyen gençlerimiz...

+++++++++ +++++++

Son düzenleme:
çok geçmiş olsun kardeşim ALLAH acil şifalar nasip etsin olaçağı varmış inatlaşmış olmuş kardeşim hayat bu sınanıyoruz bizim şer gördüğümüz hayırdır belkide vardır bunda da bir hayır diyelim

öncelikle geçmiş olsun. Bence işten çıkarılma gibi mevzuları var ise, ki sonuçta çalışan birisi yasal haklarına başvurabilir. Ki ismini verdiğiniz yer kurumsal bir yerdir. Böyle bir riski göze alacağını zannetmiyorum. Korkutma amaçlı olabilir. İşin iç kısmını bilemeyiz tabiki. Tekrar tekrar geçmiş olsun fakat dediğim gibi eğer gerçekten işten çıkarılma varsa, bir laptop, telefon vs. den çok onun yiyecek, içecek ve kirayı ödeyebilmek gibi ihtiyaçları daha önceliklidir. Bence onu o şekilde daha çok mutlu edebilirsiniz. Tabi bunu kendisine belli etmeden. Tabiki benimki sadece bir görüştür. İnşallah korktuğunuz gibi bir işten çıkarılma olayı olmaz.

Geçmiş olsun, sağlıcakla kalın.

Büyük geçmişler olsun. Allah acil şifalar versin... Vardır her işte bir hayır. Allah korusun daha kötüsü de olabilirdi.. Verilmiş sadakası varmış. Tekrardan geçmiş olsun..

+ + + +
++++++

Son düzenleme:
+++++++++++++++++++

Son düzenleme:
Geri