Karadeniz Pet

Yarışma Başvuru 2014

amorti bile vurmadı beee :(

rabbim herşeyin hayırlısını versin. hayırlı geceler mutlu yıllar

kazanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun ;)

Asil Talihli listesinde bulunan arkadaşlara Özel Mesaj gönderdim PAZARTESİ gününe kadar geri dönüş yapmalarını beklemekteyim. Eğer PAZARTESİ günü akşam saat 20:00'a kadar dönüş yapmazlarsa saat 20:01'i gösterdiği vakit Yedek Talihli arkadaşlara sırasıyla geçiş yapılacaktır. 20:01'de gelip de sakın bana geç kaldım vs. demeyin hiçbir şekilde mazeret kabul edilmeksizin yedek talihliye geçiş yapılacaktır bilginize.

sağlığımız yerinde önemli olan budur..kazanan arkadaşları tekrar kutluyorum

1. 2. 3. olan arkadaşlar eğer kuş talep ederlerse 30 TL gönderim ücretini ödedikleri taktirde kuşları Nisan-Mayıs aylarında gönderilecektir. Yok eğer ben kuş istemiyorum 25 kg bravo 302 yem istiyorum derlerse herhangi bir ek ücret, kargo ücreti vs. ödemelerine gerek yok.

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Organizasyonda emeği geçen herkese ayrıca teşekkürler.

bende kazandım :)) tüm yönetici arkadaşlara bu yarışmayı düzenledikleri için teşekkür ederim

Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

Kazanan kazanmayan herkeze yeni yılda mutluluk , şans , huzur ve bol para getirmesi dileklerimizle.

Mutlu yıllar..

kazanan arkadaşları tebrik ederim yedekte kalmak daha kötüymüş)) şanssızlığın bu kadarı))

Geri