Karadeniz Pet

Yarışma Başvuru 2014

ilk ücden birisi almasın hediyesini ya :D yada erkek yavruyu bana bıraksın :D

terbik ediyorum kazanan arkadaşlar hayırlı olsun.
bundan sonra böyle bi organizasyon için birdahaki yılbaşınımı bekleyeceğiz :)

Tevfik Aktunç kardeşimize kendi isteği üzerine 50 TL Nakit Ödeme Yapıldı + 07.01.2014 SALI günü 500 Gram Mama Gönderilecek.

Burak Ayaz kardeşimize kendi isteği üzerine 1 Adet 25 KG Bravo 302 Yem Alınıp Gönderildi. Şuan Kargoda.

Seyrantepe kardeşimize kendi isteği üzerine 3 Adet Vitakraft Yem Alınıp Gönderildi. Şuan Kargoda.

Abdulkerim Demir hocamıza 1 Adet 25 KG Bravo 302 Yem Alınıp Gönderildi. Şuan Kargoda.

Cedric35 kardeşimize 500 Gram Maması 07.01.2014 SALI günü kargo ile gönderilecek.

...

kazanan arkadaşımızı tebrik ediyorum

burdada milli piyangodada yuzumuz gulmedı hadı burda cok uzaktayımda mıllı pıyangıda tek rakamdan 600.000 tl gitti iyimi 100 tl aldık neysekı bılet paralarını cıkarttı bunada sukur.

herkese bol yavrulu gunler dılıyorum

Tevfik Aktunç - Ödeme Yapıldı - Mama Salı günü kargoya verilecek.
Burak Ayaz - Ürünler kargoya verildi en geç salı gününe kadar elinizde olmuş olur.
Seyrantepe - Ürünler kargoya verildi en geç salı gününe kadar elinizde olmuş olur.
Abdulkerim Demir - Ürünler kargoya verildi en geç salı gününe kadar elinizde olmuş olur.
Cedric35 - Salı günü mama kargoya verilecek.

Merak ettim, neden kimse yavruları almak istemedi? :)

ankarada arkadas ben istanbuldayım istanbulda yakın mesafade olsaydı ben gider alırdım kusumu ama mesafe uzak =) muhammet beye cok tesekür ederiz hediyem geldiğinde ayrıca tesekkür edicez süpriz şekilde :D bizimde ona süprizimiz var

Son düzenleme:
Muhammet tekrar böyle bir güzel yarışma düzenleyip hediyeler dağıttığın için tüm site ailesi adına teşekkür ederim.

Başarılarının devamını diliyorum..

Merak ettim, neden kimse yavruları almak istemedi? :)

Emre bey merhabalar, ben üretimhanedeki kuşlarımı satılığa çıkarttım petshopta eve getirmem mümkün değil, çünkü annem astım hastasıdır. O yüzden böylesi daha iyi olduğuna inanıyorum, teşekkür ediyorum. Diğer kazanan arkadaşları da tebrik ediyorum, iyi forumlar.

Emre bey merhabalar, ben üretimhanedeki kuşlarımı satılığa çıkarttım petshopta eve getirmem mümkün değil, çünkü annem astım hastasıdır. O yüzden böylesi daha iyi olduğuna inanıyorum, teşekkür ediyorum. Diğer kazanan arkadaşları da tebrik ediyorum, iyi forumlar.

Çok geçmiş olsun. İnşallah bir an önce eski sağlığına kavuşur anneniz.

Geri