Karadeniz Pet

Yarışma Başvuru 2014

Hocam 12 oldu haydi

Şimdi açıklandı büyük ikramiye 50 TRİLYON çıkan numara : 2174451

Bu rakama yakın ilk 5 tahmini yapan arkadaşımız ödül kazanmıştır. İsimlerini birazdan yayınlayacağım.

Herkes Listeye Eklendi.

İsmail Yıldırım Bey lütfen konu altına numaranızı tekrar yazınız.

Yarışmamız yarın akşam sona eriyor bilginize.

Eğer almış olduğum biletlerden herhangi birine büyük ikramiye çıkarsa hediyelerinizi Dubai'den gönderiyor olacağım bilginize :D

:)maalesef çok geç okudum. Kazanan arkadaşa hayırlı olsun.

Tevfik hocamız 1 galiba

Tevfik seyrantepe... diye gidiyor ben yedeklerde olabilirim ama emin değilim tam hesaplamadım :)

YARIŞMAMIZA KATILIM GÖSTEREN HERKESE TEŞEKKÜRLER.. KAZANAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDERİM..

ASİL TALİHLİ LİSTESİ

1. ASİL TALİHLİ : TEVFİK AKTUNÇ ( Tevfik AKTUNÇ - 2189653 )
2. ASİL TALİHLİ : BURAK AYAZ ( Burakayaz - 2116016 )
3. ASİL TALİHLİ : SEYRANTEPE ( seyrantepe - 2080242 )
4. ASİL TALİHLİ : ABDULKERİM DEMİR ( abdulkerim demir - 2310524 )
5. ASİL TALİHLİ : CEDRİC35 ( CEDRİC35 - 2303013 )

YEDEK TALİHLİ LİSTESİ

1. YEDEK TALİHLİ : MEVLÜT ŞİMŞEK ( MevlütŞimşek - 1987526 )
2. YEDEK TALİHLİ : YESİLCİN ( yesilcin - 1938213 )
3. YEDEK TALİHLİ : HAKAN YILDIZ ( Hakan YILDIZ - 1921504 )
4. YEDEK TALİHLİ : CİHAN AYTAN ( Cihan AYTAN - 2416389 )
5. YEDEK TALİHLİ : BERRİN YASMİN ( Berrin YASMİN - 2450128 )

NOT: Eğer ki bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen konu altından belirtiniz.

Sabırsızlıkla bekliyoruz sonuçları :)

Edit: Derken açıklanmış hayırlı olsun

Benim rakamlarda yakın ama bunlara 2 ile başlıyor

Edit : 2648573

Oğuz ATEŞ; 2100 küsür diye devam edene 2600 küsür diye devam edin mi yakın sence yoksa 1900 küsür ile devam eden mi ? :)

Oğuz ATEŞ; 2100 küsür diye devam edene 2600 küsür diye devam edin mi yakın sence yoksa 1900 küsür ile devam eden mi ? :)

Ben 2 ile başlayan zannettim sağlık olsun ne diyelim kazananlara hayırlı olsun benimde umudum vardı ama kısmet değil miş.

Allah bir kapıyı kapatır diğerini açar bugün erkek kuşumu kaybettim ve yarışmadan kazandım teşekkür ederim.

Kuş ödülü kazanan arkadaşlara dilerlerse kuşlarını nisan-mayıs döneminde gönderebilirim.. Bu konu hakkında gerekli açıklamayı yapmıştım zaten.. Eğer okumayanlar varsa geçmiş mesajlara dönük inceleme yapabilirler.. Eğer yok bekleyemem derlerse de 25 kilo çuval bravo 302 yem gönderebilirim kargo ücretsiz şekilde..

Diğer arkadaşlara hediyeleri en kısa süre içerisinde teslim edilecektir..

Asil Talihliler PAZARTESİ gününe kadar bana dönüş yapmadıkları taktirde Yedek Talihli arkadaşlara sırasıyla geçiş yapılacaktır..

Geri