Karadeniz Pet

Yarışma Başvuru 2014

Ne biliyim ustam herhangi bir kırgınlık olmasında..

neyse konu fazla uzamasın girişicem şimdi :) isteyen havalar ısınana kadar kuşu bekler.isteyen yemini alır.hiç istemeyen bana yollasın :)

Saygılar Abii :)

ben konyaya geerkende alabilirim alamayanın hediyesini :) okan abi paylaşalım biz :)

Konya ankara arasi hizli trene verebiliyorsaniz iyi olur valla :D

Saol Ercan ustam..

Aman haa sakin yanlis anlasilmalara sebebiyet vermeyelim :)

Asla ve asla kus kazananlara kus gonderilmeyecek vs. seklinde bir durum soz konusu degildir. Dileyen herkese hak ettigi odul gonderilebilecektir. Sadece soguk hava kosullarindan dolayi bu zorlu sartlar altinda pek gonderme taraftari degiliz yolda telef olur diye. Bu yuzden 1. 2. ve 3. olan arkadaslarimiza dilerlerse Nisan-Mayis ayinda gonderelim. Yok ben bekleyemem o kadar sure benim kusumu hemen gonderin diyen olursa o vakit kusunu gonderirim ama hicbir sekilde mesuliyet kabul etmem bilmis olun. %95 yolda telef olma durumu var. 1. 2. ve 3. arkadaslarimiz kus yerine 25kg bravo 302 cuval yem isterlerse o sekilde de temin edebiliriz. Kargo ucretsizdir yem icin.

katılımcı sayısı 90 a ulaştı yeni yıla son 6 gün :)

Son düzenleme:
hayrlı olsn o zmn :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eklenmesi gereken herkes listeye eklendi. Liste dışında kalanlar post kasıp sayısını 100'e yükselten kişilerdir ;)

Aman haa sakin yanlis anlasilmalara sebebiyet vermeyelim :)

Asla ve asla kus kazananlara kus gonderilmeyecek vs. seklinde bir durum soz konusu degildir. Dileyen herkese hak ettigi odul gonderilebilecektir. Sadece soguk hava kosullarindan dolayi bu zorlu sartlar altinda pek gonderme taraftari degiliz yolda telef olur diye. Bu yuzden 1. 2. ve 3. olan arkadaslarimiza dilerlerse Nisan-Mayis ayinda gonderelim. Yok ben bekleyemem o kadar sure benim kusumu hemen gonderin diyen olursa o vakit kusunu gonderirim ama hicbir sekilde mesuliyet kabul etmem bilmis olun. %95 yolda telef olma durumu var. 1. 2. ve 3. arkadaslarimiz kus yerine 25kg bravo 302 cuval yem isterlerse o sekilde de temin edebiliriz. Kargo ucretsizdir yem icin.

Otobüsle yolculuk yapcak birine yada muavine emanet edebilirsiniz. Eğer yık derlerse 1 paket sigaraya bakar..

Geri