Karadeniz Pet

Yarışma Başvuru 2014

Bence de havalar ısınınca gönderilmesi daha mantıklı. Belki de sizin bulunduğunuz ildeki birine çıkar. Veya kendisi gelip alma imkanı vardır gelir alır.

Satici arkadas kusun ayaklarina bot, uzerine kislik kaban icinede iclik felan mi giydirip yollamis :) Bu isler tamamen sans isi ne zaman ne olacagini kimse bilemez.. Kis ayinda ben sahsen kus hediyesi kazanacak olan arkadaslardan ankara disi olan cikarsa pek gonderme taraftari degilim acikcasi.. Nisan-Mayis aylarinda kendilerine borcumuz olur o vakit gondeririz.. Yada kus istemeyip bravo 302 cuval yem isterlerse o sekildede hediyelerini temin edebiliriz..

Yok hocam öyle değil :) özel bişey yapmamıştı , küçük bi tel kafesin içine koymuş kuşları, onuda bi karton kutunun içine koyup iyice sarmış bantla, nefes alacakları iki göz açmış öyle yani, kafes uzun yol otobüslerinde şöför tarafında büyük bagaj kapaklarının yanında küçük bi bölme var bilir bazıları, o gözde geldi kuşlar
Yanlış anlaşılmasın ben gönderilsin otobüsle demiyorum ama şahsen kazanırsam illede kuş isterim , varsın biraz geç olsun sorun değil :)

Muhammet en güzel kararı almışsın , benim fikrimde en başından beri bu soğuklarda göndermemekten yanaydı ama sizlerin fikirlerine saygı duyduğum için karışmak istemedim.

En güzeli bence ya havalar ısınınca göndermek yada farklı yollardan canlı hayvan dışı bir hediye göndermek.

bence olmadı şimdi bu değişiklik. bi çok insan ümitlenmişti :) o zaman başta ankara içi yarışma denseydi. hoş benim zaten ümidim yoktu ancak baya bi arkadaş yarışmayı 4 gözle bekliyordu.

Çok iyi düşünmüşsünüz fakat ben kuş kazananlara yem gönderme taraftarı değilim. Çünkü yem yemdir sonuçta her yerde var. Ama Serkan abimizin kuşlarından her yerde yok. Eğer kazanırsam nisan mayısı geçtim yazın almayı bile düşünüyorum.

Ercan ustam Muhammet zaten göndermem demiyor anladığım kadarıyla , isteyen olursa yani hediyeyi kazanan arkadaş illa gönder ben istiyorum herşeye razıyım derse zaten gönderecek ama inan banada çok danıştı napalım diye ama ben hiç onay vermedim açıkçası , havalar çok çok soğuk ve yazık o hayvanlara yolda ne hale düşecekler bir sıcak bir soğuk bir sürü eziyet olacak.

Bence burda bir heves kırırcı bir durum yok , haa ne olur ocakta değilde mart ta gönderir.

Bence böylesi daha iyi oldu ama herkezin kararı da önemli. Ortak bir karar alınması lazım diye düşünüyorum..

bende kazanırsam kuşumu istiyorum.gönderemem dersen sadece selamda gönderebilirsin.şaka bir yana bencede güzel bir karar almışsın.kaçan göçen yok.biraz daha bekleyip sağlıklı bir şekilde kuşlara kavuşulur

Sıkıntı yok kazananların kuş u o an itibariyle rezerve edilmiş olacak :)

Bilmiyorum bence baştan düşünülmeliydi.Bekleyen tabi ki bekler. Benim bir beklentim yok açıkcası yarışmadan. Yalnız arkadaşlar çok hevesli ve istekliydi. Onları düşündüm ben sadece. Dediğim gibi zamanın da belirtilseydi ve düşünülseydi daha iyi olurdu. Yoksa bende karşıyım soğuk havalar da hayvanların yollanmasına.

hatırlarsanız sizle konuşmamızda bile evet nisan ı beklerim sizden kuş almak için dedim. Ben istanbul a dönerken kango tarzı araç kiralayacağım mesela sırf otobüsün altında gitmesinler diye.

Ama dedim ya baştan düşünülseydi bu konu.

Bence strese gerek yok ortada kesin bir şey yok kazanan yarışmacının 2 tercihi var ya kuşu alacak(nisan-mayıs ayında) yada yem olay bu illa kuş kazanan yarışması yem alacak diye bir zorunluluk yok :)

Bence strese gerek yok ortada kesin bir şey yok kazanan yarışmacının 2 tercihi var ya kuşu alacak(nisan-mayıs ayında) yada yem olay bu illa kuş kazanan yarışması yem alacak diye bir zorunluluk yok :)

Orta da bir stres de yok murat. sadece düşünce mi belirttim senin gibi.

ercan bey hediyeler bana verilsin sorun çözülür :) dediklerinizde halısınız

ercan bey hediyeler bana verilsin sorun çözülür :) dediklerinizde halısınız

işallah hepsi sizin olsun :) bence 3. olun paşaya yakışır dişi yi alın :) paşa ve zevcesi :)

3. lük hediyesi en iyisi şu anda sizin adınıza.

Orta da bir stres de yok murat. sadece düşünce mi belirttim senin gibi.

Yakından uzakdan mesajımın senle alakası yok biraz gerilerdeki mesajlara bakarsan mesajım onlara ortada kesin bir şey yokken......

ercan bey itiraf edeyim daha hediyeleri bile okumadım :) Paşaya nisan mayıs gibi zevce alacağız yüksek ihtimal :)

ercan bey itiraf edeyim daha hediyeleri bile okumadım :) Paşaya nisan mayıs gibi zevce alacağız yüksek ihtimal :)

kazanırsanız tam zamanına geliyor :) 3. lük hediyesi yavru jumbo. işallah sizin olur bu hediye zamanlama da uyuyor :)

Bilmiyorum bence baştan düşünülmeliydi.Bekleyen tabi ki bekler. Benim bir beklentim yok açıkcası yarışmadan. Yalnız arkadaşlar çok hevesli ve istekliydi. Onları düşündüm ben sadece. Dediğim gibi zamanın da belirtilseydi ve düşünülseydi daha iyi olurdu. Yoksa bende karşıyım soğuk havalar da hayvanların yollanmasına.

hatırlarsanız sizle konuşmamızda bile evet nisan ı beklerim sizden kuş almak için dedim. Ben istanbul a dönerken kango tarzı araç kiralayacağım mesela sırf otobüsün altında gitmesinler diye.

Ama dedim ya baştan düşünülseydi bu konu.

Ercan Bey kendi adıma yanlış bir ithamda bulunduysum kusuruma bakmayın. Sizde haklısınız , ben sadece fikrimi söylemek istedim.

Saygı ve Sevgilerimle..

Ercan Bey kendi adıma yanlış bir ithamda bulunduysum kusuruma bakmayın. Sizde haklısınız , ben sadece fikrimi söylemek istedim.

Saygı ve Sevgilerimle..

Serkan bey alıncak birşey söylemediniz herkes kendi düşüncesini paylaşıyor.

neyse fazla uzadı bu konu. en iyi kararı 31 aralık günü kazanan arkadaşlar verecektir.

iyi akşamlar.

Geri