Karadeniz Pet

Yarışma Başvuru 2014

Kurallara uygun olan herkes listeye eklendi..

Daha yeniyim forumda artık bir dahaki yarışmalara inşallah :)

Katılanlara başarılar dilerim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3440803

yardımcı olurmusunuz,herkese bol şans.

Kaldı 10 gün sayılı gün cabuk gecer derler ama bu ay bir türlü gecmek bilmedi neden acaba :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cumleten selamun aleykum,

Oncelikle dun basimdan gecen kotu bir olayi sizlerle paylasarak konuya giris yapmak istiyorum. Siteden numarami alip bana ulasan bir sahis benden kus almak istedi. Kendisi İstanbul'da oturuyordu. Bu soguk havalarda biraz sikinti olabilecegini soylememe ragmen her turlu riski goze aldigini belirterek kusu gondermemi istedi. Bende kendisini kiramayip ciktim yola gittim ASTİ otogara ve kusu otobuse teslim ettim. Kusu cok iyi bir sekilde paketlemistim hatta otobusun bagaj kismina degilde daha sicak kismina koymasini rica ettim muavinden oda sagolsun beni kirmayip ikramlarin oldugu ust kisma koydu. Bagajdan bagimsiz bir kisimdi koydugu yer. Muavinin numarasini almistim boluda mola verdikleri vakit beni arayacakti. Mola vermisler ve beni arayip abi belki inanmayacaksiniz bana belkide birsey felan yaptim sanacaksiniz fakat kus donmus olmus abi dedi. Cok uzuldum ve alici kisiyi hemen arayip durum hakkinda kendisine bilgi verdim oda cok uzuldu. Muavin kusu atayim mi abi dedi bende kendisine hayir atmayin karsi taraf gelip gorsun dedim. Karsi taraf gidip gormus ve cok uzulmus. Soguk havalarda bu kucucuk canlar nasil dayansin ki.. Bizler bile zoraki dayaniyorken onlarin o kucucuk canlari nasil dayansin.. İnanin suan oyle moralim bozuk ki ne soyleyecegimi bilemiyorum.. Ama su bir gercek ki o kucucuk cani kaderine bile bile goz gore gore terkettigim icin cok buyuk gunah isledim..

Degerli abilerim, ablalarim ve kardeslerim eger sizlerde anlayisla karsilarsaniz yarisma sonucunda kus hediyesi kazanan kisilere Nisan- Mayis aylarinda havalar isinmaya basladigi vakit kuslarini gondereyim.. Eger ki yok biz simdi istiyoruz derseniz de bu buyuk riski ve vebalini goze almaniz gerekmektedir.. Sonucta bizler buradayiz bir yere kactigimiz ettigimiz yok borcumuz borc sozumuz sozdur.. Soyle birsey de yapabiliriz eger tabii kabul ederseniz.. Kus kazanan arkadaslarin hepsine 25kg bravo 302 cuval yem gonderebilirim.. Karar sizin..

Sahsen bu zorlu hava kosullarinda pek kus gonderme taraftari degilim.. Bir gunah isledik bari ikincisine sebep olmayalim..

Saygilarimla..

Bence havalar ısındığında göndermek daha mantıklı. haklısın bu konuda. herkesinde destek vermesi gerekir. üzüldüm bu arada..

Bence havalar ısındığında göndermek daha mantıklı. haklısın bu konuda. herkesinde destek vermesi gerekir. üzüldüm bu arada..

İster havalar isindigi vakit gonderelim isterlerse de 25 kg bravo 302 yem seklinde gonderelim.. Karari kazanan arkadaslara birakiyoruz.. Kendileri nasil arzu ederlerse.. Yanliz ben kesinlikle bu soguk hava kosullarinda kus gonderme taraftari degilim..

burdaki amacın yılbaşı nedeniyle küçük bir oyun olduğunu düşünüyorum.. eğlenmek amacıyla olan bu oyunun bir cana mal olmasını kimse istemez. bu nedenle Muhammet kardeşim cok doğru düsünmüs.. katılıyorum.

İster havalar isindigi vakit gonderelim isterlerse de 25 kg bravo 302 yem seklinde gonderelim.. Karari kazanan arkadaslara birakiyoruz.. Kendileri nasil arzu ederlerse.. Yanliz ben kesinlikle bu soguk hava kosullarinda kus gonderme taraftari degilim..

Bencede göndermemelisin. kazananda istememeli zaten. havalar ısındıgında isterse ister yada yem ister dediğiniz gibi..

1308198 Bol şans.

Kuşlar havalar ısındığında gönderilmelidir yada Ankara'ya yakın olanlar şahsen gidip alabilirler.

Belki inanmayacaksınız ama yaklaşık 1 ay önce Ankara'dan bi üreticiden bir çift kuş aldım, kendim Erzurum'da bulunuyorum, kuşlar elime 12 saat yolculuk sonucu ulaştı ve havalar iyice soğuktu o dönemdede, Allah'a şükür sağ salim geldiler ve sağlıkları gayet yerinde, ben bu durumda kendimi çok şanslı hissediyorum , paylaşmak istedim teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

Ha bu arada satıcı arkadaş aşti terminalinden otobüse verdi kuşu akşam, bende sabahında Erzurum terminalinden teslim almıştım

Belki inanmayacaksınız ama yaklaşık 1 ay önce Ankara'dan bi üreticiden bir çift kuş aldım, kendim Erzurum'da bulunuyorum, kuşlar elime 12 saat yolculuk sonucu ulaştı ve havalar iyice soğuktu o dönemdede, Allah'a şükür sağ salim geldiler ve sağlıkları gayet yerinde, ben bu durumda kendimi çok şanslı hissediyorum , paylaşmak istedim teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

Ha bu arada satıcı arkadaş aşti terminalinden otobüse verdi kuşu akşam, bende sabahında Erzurum terminalinden teslim almıştım

Satici arkadas kusun ayaklarina bot, uzerine kislik kaban icinede iclik felan mi giydirip yollamis :) Bu isler tamamen sans isi ne zaman ne olacagini kimse bilemez.. Kis ayinda ben sahsen kus hediyesi kazanacak olan arkadaslardan ankara disi olan cikarsa pek gonderme taraftari degilim acikcasi.. Nisan-Mayis aylarinda kendilerine borcumuz olur o vakit gondeririz.. Yada kus istemeyip bravo 302 cuval yem isterlerse o sekildede hediyelerini temin edebiliriz..

Geri