petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni aldığım kuşlar acill usta arkadaşlar yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zenteric tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. zenteric
    Gizli

zenteric Guest

4 gün önce damızlık olarak bu kuşları aldım bakım olarak bir eksiğim oldugunu düşünmüyorum.damızlık fakat genelde uyusuk duruyorlar hareketsiz.en önemlisi birbirlerini görmezden geliyorlar.yakınlaşma kur falan hiç yok.ırk farkımı başka bişeymi var anlamadım secerken satıcı baya yardımcı oldu ama siz usta arkadaşlara sormayı daha mantıklı buldum yardım edin lütfen

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    resimlerini koyarsan ustalar yardım eder

3. Yılmaz Ç.
    Gizli

Ortama alışmamışlardır. Bir kaç güne alışırlar.

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yeni geldikleri için huzursuzlanırlar.etrafı tanıma aşamasındalar.bir hafta sonra kendilerine gelirler.hayırlı olsun

5. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

dostum daha 4 gun den kur yapma gibi şeyler olmaz ev yeni kafes yeni arkadaş yeni. anca alişrilar birbirne en fazla 1 hafta içinde öpüşmeye başlar.

6. zenteric
    Gizli

zenteric Guest

evet daha yeniler umarım uyusuklukları gecer sizce nasıl kuşlar .eş olurlar mı

7. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Ben getirdim 2 ay sonra birbirlerine kur yapmaya başladılar :D
    Yani alışma aşamaları var.

8. hem daha dişi kızışmamış az sabır eş olacak gibi bakıyorlar :)

9. zenteric
    Gizli

zenteric Guest

peki çok teşekkür ediyor yorumlarınızı bekliyorum.gelişmelerden haberdar ederim saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

dişinin kızışmamış olduğunu nasıl anladınız ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

dişinin nasıl anladın kızmamış oldugunu ben anlayamıyorum

10. ceresi yani burun deliklerinin olduğu kısım kahverengiye dönüşecek o zaman kızışmış demektir.

11. zenteric
    Gizli

zenteric Guest

teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş