Karadeniz Pet

yeni aldığım kuşlar acill usta arkadaşlar yardım

• Konbuyu başlatan zenteric
  • Başlangıç tarihi
Z

zenteric

Guest
4 gün önce damızlık olarak bu kuşları aldım bakım olarak bir eksiğim oldugunu düşünmüyorum.damızlık fakat genelde uyusuk duruyorlar hareketsiz.en önemlisi birbirlerini görmezden geliyorlar.yakınlaşma kur falan hiç yok.ırk farkımı başka bişeymi var anlamadım secerken satıcı baya yardımcı oldu ama siz usta arkadaşlara sormayı daha mantıklı buldum yardım edin lütfen

Ortama alışmamışlardır. Bir kaç güne alışırlar.

yeni geldikleri için huzursuzlanırlar.etrafı tanıma aşamasındalar.bir hafta sonra kendilerine gelirler.hayırlı olsun

dostum daha 4 gun den kur yapma gibi şeyler olmaz ev yeni kafes yeni arkadaş yeni. anca alişrilar birbirne en fazla 1 hafta içinde öpüşmeye başlar.

evet daha yeniler umarım uyusuklukları gecer sizce nasıl kuşlar .eş olurlar mı

Ben getirdim 2 ay sonra birbirlerine kur yapmaya başladılar :D
Yani alışma aşamaları var.

hem daha dişi kızışmamış az sabır eş olacak gibi bakıyorlar :)

peki çok teşekkür ediyor yorumlarınızı bekliyorum.gelişmelerden haberdar ederim saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

dişinin kızışmamış olduğunu nasıl anladınız ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

dişinin nasıl anladın kızmamış oldugunu ben anlayamıyorum

ceresi yani burun deliklerinin olduğu kısım kahverengiye dönüşecek o zaman kızışmış demektir.

Geri