Karadeniz Pet

Yeni aldığım yavru muhabbet kuşu hakkında sorum..

Arzu Eda

Yeni Üye
Merhaba 21 nisanda 40 günlük muhabbet kuşu aldım 4 mayıs da kuşumu yıkadım çünkü aldığım petshopta diğer kuşlar üzerine dışkısını yapmıştı bu arada çok da ıslatmadım kuşu işte 5 gün boyunca kuş normaldi ama 9 mayıs da kuş sürekli uyukluyordu hafif kabartıdı vardı çok kabarık değildi yemini yiyor yürüyor ısırıyor ama hafif halsizliği var dışkısı da sulu bazen sadece hafif beyazlı sulu dışkısı bazen de normal dışkı yapıyor ayrıca poposuna da dışkısı yapışıyor lütfen ilgilenir misiniz Bi hastalığı var mıdır varsa nedir ve hangi tedaviyi uygulamam gerekiyor malum veterinere götürsem hiçbir şey anlamıyor. Sorumu cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bu ilk günkü dışkısı hali ile kurudu. Tanışımıza sorduk ishal dedi ve bağırsak düzenleyici kullanın dedi emin değilim belirtiler arada sulu dışkı bazen de normal dışkı ama sürekli uyuyor hafif kabartı ama yem yiyor ısırıyor da

Bu ilk günkü dışkısı hali ile kurudu. Tanışımıza sorduk ishal dedi ve bağırsak düzenleyici kullanın dedi emin değilim belirtiler arada sulu dışkı bazen de normal dışkı ama sürekli uyuyor hafif kabartı ama yem yiyor ısırıyor da
Kafes altına kağıt havlu yerleştirip 3-4 dışkı yaptıktan sonra güncel dışkı fotoğrafını paylaşırsanız deneyimli forum üyeleri yardımcı olacaktır.

Bi kere oldu şuanlık yapışma yok olursa söylerim teşekkürler
Tamam kabızlık yok o halde. Kafes tabanına tuvalet kağıdı koymuşsunuzdur, dışkı fotoğraflarını atın onlara bakalım

Bu arada kuşumun göğüs kemiği sivri biraz o da yavru olduğu için değil mi çünkü ilk aldığımdan bu yana o sivrilik yavaşça yumuşaklaştı ama hala var sivrilik
Kuşta herhangi bir sağlık sorunu yoksa bi sorun yoktur. Yarın dışkı fotoğrafı attığınızda anlıyacağız.

Kuşun dışkıları çok kötü değil. Elinizde probiyotik varmı
Elimde sadece vitaform var. Belirtiler ishali gösteriyordu yani ishal değil midir normal değil kuş anlıyorum haraketlerinden. Yoğurt suyunda probiyotik varmış vereyim mi

Elimde sadece vitaform var. Belirtiler ishali gösteriyordu yani ishal değil midir normal değil kuş anlıyorum haraketlerinden. Yoğurt suyunda probiyotik varmış vereyim mi
Yarın laktozsuz kefir alın. 3 gün boyunca tam dolu suluğa 1 yemek kaşığı ekleyin.

Geri