Karadeniz Pet

Yeni aldığım yavru muhabbet kuşu hakkında sorum..

İşte o sütün içerisinde laktoz bulunuyor.
Zaten bu gecelik için kullanacaktım yarın petshoptan bağırsak düzenleyici alacağım. Belirli Bi marka var mı önerebileceğiniz büyük ihtimal ishal ama kendi kendine düzelmiş bile olabilir yine de tedbirli olup alacağım

Doğal sütün içinde laktoz yok

Onun içindeki zararlı değil ki adı üstünde doğal

Laktoz dediğimiz şey sütün içerisinde bulunan doğal şekerdir. Laktozsuz süt veren ineğe henüz denk gelmedim...

Doğal süt yada yoğurt zararlıdır demedim, kuşlar için laktoz zararlıdır ve sütün içinde bulunan doğal şekerdir.

Söylediklerimi uygulamak zorunda değilsiniz sorduğunuz için zararlı olduğunu belirtiyorum kuşunuza verip vermemek size kalmış bir durum.

Laktoz dediğimiz şey sütün içerisinde bulunan doğal şekerdir. Laktozsuz süt veren ineğe henüz denk gelmedim...

Doğal süt yada yoğurt zararlıdır demedim, kuşlar için laktoz zararlıdır ve sütün içinde bulunan doğal şekerdir.

Söylediklerimi uygulamak zorunda değilsiniz sorduğunuz için zararlı olduğunu belirtiyorum kuşunuza verip vermemek size kalmış bir durum.
Benim 5 tane kuşum var ve veriyoruz arada Bi sıkıntıları yok çok şükür

Genelde veterinerlerde bulunur büyük ve fazla ürün bulunan petshopsa belki olabilir.
Tamam teşekkür ederim hepinize cevaplarınız için çok korktum en küçük evladım bu kuşum daha önceden 3 yavrumu da kaybettim çok üzüldüm dikkat etmeye çalışıyorum kafeslerinde hiçbir şey eksik değil şükür sevindim ciddi Bi rahatsızlığı olmadığı için size güveniyorum yarın kefiri de alacağım ilacı da temin etmeye çalışacağım hepinize teşekkür ediyorum
Genelde veterinerlerde bulunur büyük ve fazla ürün bulunan petshoplarda belki olabilir.
Evet, çok önemli bir problem yok dediğim şekilde probiyotik takviyesi yapınız, geçmiş olsun..

Tamam teşekkür ederim hepinize cevaplarınız için çok korktum en küçük evladım bu kuşum daha önceden 3 yavrumu da kaybettim çok üzüldüm dikkat etmeye çalışıyorum kafeslerinde hiçbir şey eksik değil şükür sevindim ciddi Bi rahatsızlığı olmadığı için size güveniyorum yarın kefiri de alacağım ilacı da temin etmeye çalışacağım hepinize teşekkür ediyorum
Rica ederiz

Geri