petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni çift yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayripaşa tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. hayripaşa

Merhaba dün bizim petshoptan iki çift aldım 2 saat boyunca gözlemledim ve kızışmış birbiriyle anlaşan çift buldum ayrı bir kafese bıraktım ikisini birbirlerine yem veriyorlardı yanlız bir sorun var erkek dişiden yaşça büyük ancak dişi erkekten beden olarak biraz daha büyük bu durum çiftleşmesine engel olurmu bir ara duymuştum erkek dişiden daha büyük olması gerek diye yardımcı olursanız sevinir...

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    yas olarak erkegın daha büyük olması iyi olur ama dişi iriyse erkek baskın olmayabilir

3. hayripaşa

bu durumda hiç çiftleşme olmayabilir yani :(

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    anlasırlarsa sorun yok

5. hayripaşa

devamlı gagalarını birbirlerine vuruyorlar birden birbirlerine yem veriyorlar

Sayfayı Paylaş